Darphin L’ınstitut Facial Sonic Yedek Temizleme Başlığı

Marka:
Ürün Kodu: Darphin.014   /
Barkod: 882381079611
5,0 (0)
2 adet ve üzeri Darphin alışverişinize Darphin Intral Toner 50 ml + Saç Bandı Hediye!
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

L’Institut Facial Expert sonik temizleme başlığı.

Kullanım Amacı

Temizleme uzmanı yedek başlığı.

 

Ürün Faydası

Darphin'den yeni L’INSTITUT FACIAL SONIC CLEANSING AND MASSAGING. Değiştirilebilen 2 başlığı ile bu cihaz profesyonel temizleme sunar. Günde 2 dakikalık kullanım ile enstitü bakımının faydalarını eve taşır ve ciltte gözle görülür sonuçlar vaad eder. 3 Kata kadar daha iyi görünen daha yumuşak ve daha nemli bir cilt. Darphin Enstitüsü'nden daha genç görünen bir cilt için 2 dakikalık sır; temizleme ve nemlendirme uygulamalarıyla cildi canlandırıyor. Profesyonel temizleme: • El ile yıkamadan daha etkilidir; detox ve derinlemesine temizlik sağlar. • Cilt, cilt bakımına daha açık hale gelir • Gözenekleri arındırır ve sıkılaştırır; daha temiz bir görünüm için cildi fazla yağdan arındırır Daha genç görünümlü bir cilt açığa çıkarmak için uzman masajı: • Daha genç görünümlü ve canlı bir cilt için mikrosirkülasyonu ve cildin doğal eksfoliasyon sürecini destekler • Cilt daha nemli, dolgun, yumuşak ve aydınlık görünür. SONIC CLEANSER EXPERT başlığı temzleyiciler ile kullanılır. • Estetisyenlerin el hareketlerini esas alır • Cilt yüzeyindeki kir ve makyaj gibi kalıntıları temizlerken cildi ölü derinden arındırır • Cilt anında yumuşar ve gözenekler arınır; cilt fazla yağdan arınır • Cilt temizlenir ve sonraki bakımlar için hazırlanır SONIC MASSAGING EXPERT başlığı nemlendiricilerle kullanılır. • Estetisyenlerin el hareketlerini esas alır • Soğutucu başlık daha genç görünümlü bir cilt için mikrosirkülasyonu destekler • Yumuşak ve aydınlık bir cilt açığa çıkar.

 

Kullanım Şekli

Herhangi bir Darphin durulayıcısını temizleyiciyi cilde veya doğrudan Sonic Cleansing Expert fırçasına uygulayın. Cihazı açın ve elmacık kemiğinin tepesinde başlayın, elmacık kemiği boyunca ileri geri, diğer tarafta tekrarlayın. Ardından, burun boyunca ve alnın tüm bölgelerinde çene ve çene boyunca kayın. Boyun boyunca aşağı ve yukarı kaydırarak bitirin. Yüzünüze, boynunuza ve dekoltinize uygun Darphin nemlendirici uygulayın.Sonic Massage Expert ekinin üzerine aynı nemlendiricinin inci boyutunda bir miktarını yerleştirin. Cihazı açın ve nazolabial kıvrım ve yanak bölgesi boyunca yukarı ve aşağı masaj yaparak yüzün bir tarafından başlayın. Çene ve dudak bölgesinde dolaşın ve aynı deseni yüzün diğer tarafında devam ettirin. Tapınaktan tapınağa, saç çizgisine kadar göz kaşları boyunca hafifçe alın boyunca süpürün. Masajı, çenenin altına çekmek için boyun boyunca yukarı ve aşağı kayıp dekolte bölgesi boyunca hafifçe ileri geri hareket ederek bitirin. Lütfen cihazınızın 30 saniye sonra otomatik olarak kapanacağını bilin. Yeniden başlatmak için düğmeye tekrar basın.


Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: Estee Lauder İnc / Elca Kozmet
Kullanım Yeri: Yüz-Boyun-Dekolte

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI


Estetisyen Güzellik Uzmanı Mualla İri

Darphin L’ınstitut Facial Sonic Yedek Temizleme Başlığı: Sizin sağlığınız bizim için önemli yedek başlıkları her zaman temin edebilir eskiyen başlığınızı değiştirebilirsiniz. Cihazınızı daha sağlıklı ve verimli kullanmak için ihmal etmeyin.