Darphin Revitalizing Botanical Infusion Cilt Bakım Yağı Seti

Marka:
Ürün Kodu: Darphin.126   /
Barkod: 882381099688
5,0 (0)
2 adet ve üzeri Darphin alışverişinize Darphin Intral Misel Tonik 25 ml + Pembe Kuvars Yüz Masaj Aleti Hediye!
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Darphin Revitalizing Botanical Infusion Cilt Bakım Yağı Seti

Aromatik bakım cilt bakım serisidir.Darphin Jasmine Aromatic Care 4ml

İçeriğinde saf aromatik Yasemin özü, elma ve Hurma özleri, Ylang-Ylang, Gülağacı esansiyel yağları ile Frambuaz yağının konsantre karışımı bulunmaktadır.

Elastikiyeti azalmış cildin canlanmasına, ton kazanmasına ve doğal aydınlığının belirginleşmesine yardımcı olur.

Cilt görünümünde parlaklık, daha yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm olur.

Kullanımı: Uygulamaya başlamadan önce derin nefes alarak ürünü koklayınız. Akşamları cilt temizlendikten ve tonik uyguladıktan sonra avucunuza 5 damla aromatik yağ alarak yüz ve boyun bölgesine uygulayınız. Yüz bölgesinde içten dışa doğru olmak üzere dairesel hareketlerle nazikçe masaj yaparak uygulayınız.

Paraben, mineral yağlar ve hayvansal kökenli hammaddeler içermez. Gözenekleri tıkamaz. Dermotolojik olarak test edilmiştir. İçeriğindeki toplam hammedderin 100 'ü doğal kaynaklıdır. İçeriğindeki toplam hammaddelerin 86.59'u organik tarımla üretilmiştir.

Darphin Tangerine Aromatic Care 4ml

İçeriğindeki saf mandalina, Greyfurt, tatlı Portakal ve Limon yağlarının konsantre karışımı ile ince çizgiler ve yorgun görünüm gibi olgunlaşmanın ilk belirtilerini engellemeye, cildin enerjisini ve doğal parlaklığını yeniden kazandırmaya yardımcı olur. Cilt görünümünde parlaklık, ince hatların görünümünün hafiflemesine yardımcı olacak ideal nem ve berraklık sağlar.

Kullanımı: Uygulamaya başlamadan önce derin nefes alarak ürünü koklayınız. Akşamları cildinize temizleyip tonik uyguladıktan sonra avucunuza 5 damla alarak yüz ve boyun bölgesine uygulayınız. Ardından cilt tipinize uygun krem veya balm ile yüze ve boyuna nazik hareketlerle masaj yaparak bakımınızı tamamlayınız.

İçeriğindeki toplam hammaddelerin 96.34'ü organik tarımla üretilmiştir.

Darphin 8 Flowers Nectar 4 ml

Darphin 8 Flowers Nectar, tüm ciltlerin kullanımına uygun aromatik bakım ürünüdür. 8 farklı bitki özünden oluşan zengin bileşimi cildi besler.
Uzun nemlendirerek uzun süreli nemlilik sağlar.
Cilde yumuşaklık ve pürüzsüzlük kazandırır. Cildi canlandırır ve cilde ışıltı verir.

Darphin Chamomile Aromatic Care Soothing 4ml
İçeriğindeki saf Papatya Sandal ağacı, adaçayı ve lavanta esansiyel yağı ile Bisabolol'un konsantre karışımı sayesinde cildi yatıştırır ve besler. Cildin rahatlamasına, koruyucu bariyerlerinin güçlenmesine ve cildin doğal parlaklığının geri kazandırılmasına yardımcı olur. Kısa sürede cilt görünümüne parlaklık sağlar.

Kullanım: Uygulamaya başlamadan önce derin nefes alarak ürünü koklayınız. Akşamları cildinizi temizleyip tonik uyguladıktan sonra avucunuza 5 damla alarak yüz ve boyun bölgesine uygulayınız. Yüz bölgesine içten dışa doğru olmak üzere dairesel hareketlerle nazikçe masaj yaparak uygulayınız.


Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: Estee Lauder İnc / Elca Kozmet
Kullanım Zamanı: Akşam
Cinsiyet: Kadın

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR