Darphin Tangerine Mandalina içeren Aromatik Bakım Yağı 15ml

Marka:
Ürün Kodu: Darphin.059   /
Barkod: 882381074715
5,0 (0)
2 adet ve üzeri Darphin alışverişinize Darphin Intral Toner 50 ml + Saç Bandı Hediye!
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Tüm cilt tipleri için cilde canlılık kazandıran aromatik bakım
 

Ürün Faydası


ELIXIR serisi Darphin Labarotuvarları’nın ustalıgˆını temsil eder. Her aromatik o¨z bir digˆeriyle birles¸ip formu¨lu¨n etkisini artırırken o¨zgu¨n koku ve duyusal deneyim sagˆlar. Her AROMATI·K ELIXIR go¨zle go¨ru¨lu¨r sonuc¸lar vermek u¨zere tasarlanmıs¸tır: Yenilemek, nemlendirmek, aydınlatmak, arındırmak, enerji vermek veya genc¸lik ıs¸ıltısını geri kazandırmak. Her aks¸am uygulanacak birkac¸ degˆerli damla cildin ertesi sabaha kadar ıs¸ıltısını geri kazanmasına yeterli olur. Tangerine Aromatic Care yorgun cilde enerji ve aydınlık kazandırır. Modunuzu yu¨kseltmek ic¸in ideal aromaya sahiptir.
 

Kullanım Şekli


Akşamları yüz ve boyun bölgesine 5 damla dairesel ve yukarı doğru hareketlerle nazikçe masaj yaparak uygulayın.
 

 


Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: Estee Lauder İnc / Elca Kozmet
Kullanım Yeri: Yüz-Boyun
Kullanım Zamanı: Akşam
Cinsiyet: Kadın

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI


Estetisyen Güzellik Uzmanı Mualla İri

Darphin Tangerine Mandalina içeren Aromatik Bakım Yağı 15ml Bu harika aromatik bakım yağı yorgun mat görünümlü cilt tiplerine uygun zengin esansiyel yağlar sayesinde Cilde hızlı nüfuz ederek anında yorgunluğu giderir. Stresten arındırır cilde taze pürüzsüz saydam bir görünüm kazandırır. Günden güne daha genç ve sağlıklı görünmesini sağlar. Kullanımı : Akşam temiz cilde Tonikten sonra bir kaç damla tüm yüze masaj yaparak uygulayın. ardından uygun kremle tamamlayın.ÇOK SATANLAR