Delta Folate 60 adet (Emme Tableti)

Ürün Kodu: Delta.001   /
Barkod: 8682048493697
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı
Ürün Faydası
Kullanım Şekli


Günde 1 tablet,dilaltında emilerek kullanılır.

Uyarılar


İlaç değildir. Hastalıkların özlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. Önerilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıda günlük beslenmenin yerine geçemez. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.

İçindekiler


Mannitol (Hacim arttırıcı), İnülin (Aktif içerik), Doğal karışık orman meyve aroması [Ahududu,Karadut,Böğürtlen] (Aroma verici), Yağ asitlerinin magnezyum tuzları (E470B) (topaklanma önleyici), silikon dioksit (E551) (Topaklanma önleyici, Folat (Aktif içerik).
Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Delta Naturel Sağlık Danışmanl
Kullanım Zamanı: Günde 1
Cinsiyet: Kadın

Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR