Delta Vegatamin D3 30 Kapsül

Ürün Kodu: DensDeltaNaturel.004   /
Barkod: 8682048493659
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

 

Ürün Faydası


VEGATAMİN D3, bitki orijinli ve patentli tek D Vitamini VITASHINE D3 kullanılarak, Chrysalis tesislerinde üretilmiştir. “Vegan Society”ye kayıtlıdır. Likenlerden elde edilir. Araştırma verileri dünyaca ünlü Stirling Üniversitesi içinde olduğu bağımsız uzman laboratuvarlar tarafından onaylanmıştır ORİJİNİ Likenler yosunlarla mantarların tek bir organizma gibi birbirleriyle yardımlaşarak bir arada yaşamalarıyla oluşan küçük, eşsiz bitki türleridir. Kuzey Kutbu, Güney Kutbu, çöller, ormanlar, kayalar gibi birçok yerde yetişirler. Sıcak, soğuk tüm iklim koşullarında yaşamlarını sürdürürler. Yetiştikleri coğrafi bölgelere göre oldukça çeşitlilik gösterirler. Yüzyıllardan beri gıdalarda kullanılan özel bir liken türünün yüksek oranda “D3 Vitamini” içerdiğini belirleyen Chrysalis (Vitashine), üretimin verimliliğini arttırmak, tazeliğini sağlamak ve stabilitesini korumak için likenin yetiştiği bölgede, düşük ısı ve nem kontrollü bir ortamda yağı elde etmek için özgün bir sistem geliştirdi. Bu sistemle elde ettiği dayanıklı D3 vitaminini de ürünlerinde kullanmaya başladı. D VİTAMİNİ EKSİKLİĞİ D Vitamini eksikliği, D vitamini düzeyinin 20ng/mL’nin altında olması şeklinde tanımlanır. D vitamininin 21-29ng/mL arasındaki değerleri de “D vitamini yetersizliği” olarak kabul edilir. Buna göre, dünyanın birçok bölgesinde %20-%100 arası D vitamini eksikliği bildiriliyor. Türkiye’de çocuk ve erişkin gruplarda çeşitli bölgelerde yapılan çalışmalarda D vitamini eksikliği oranı %14’ten %80’lere kadar çıkıyor. Çocuklarda, genç ve orta yaşlı erişkinlerde D vitamini yetersizliği benzer sıklıkta görülür. Gebelik ve emzirme sırasında D vitamini eksikliği riski artar.
 

Kullanım Şekli


Günde bir (1) tabletin akşam yemeğinde çiğnenerek alınması önerilir.
 

Uyarılar


Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın.
 

 

 


Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Delta Naturel Sağlık Danışmanl
Kullanım Zamanı: Günde 1 Tablet
Cinsiyet: Unisex

Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR