Dermalogica AGE Reversal Eye Complex Göz Bakım Kremi 15ml

Marka:
Ürün Kodu: Dermalogica.039   /
Barkod: 666151060883
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Yaşlanma belirtileri, serbest radikal hasarı, güneş, ince çizgiler ve kırışıklık problemi yaşayan olgun ciltler için anti-agiing göz çevresi bakım kremi
 

Ürün Faydası


Retinollü bakım kremi, nazik göz çevresindeki kırışıklıklar, kaz ayakları, nemsizliğe bağlı hassas cilt gibi birçok yaşlanma belirtisini tersine çevirmeye yardımcı olur. Retinol ve cilt görünümünü tazeleyici özellikteki peptitler ile birlikte Vitamin C, yaşlanma belirtilerine ve ince çizgilere karşı cildi güçlendirmeye yardımcı olur. Yulaf Proteini ve Dişbudak Özü sıkılaştırmaya yardımcıdır. Göz bölgesinin görünümünü yenilemeye yardımcı olur.
 

Kullanım Şekli


Temizlemeden sonra, göz bölgesine dıştan başlayarak içe doğru tampon hareketler ile uygulayın.  İlk iki hafta gün aşırı kullanın. Eğer ciltte herhangi bir tepki oluşmaz ve tolere ederse her gece kullanmaya başlayın.
 

Uyarılar


Bu ürün Vitamin A içerir. Hamileyseniz veya emziriyorsanız, ürünü kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışın.  Ürün Retinol içerir. 72 saat içinde ağda veya eksfoliasyon işlemi yaptırmış kişilerin kullanımı önerilmez. İlk iki hafta gün aşırı kullanın. Eğer ciltte herhangi bir tepki oluşmaz ve tolere ederse her gece kullanmaya başlayın.
 

İçermez

Parfüm İçermez, Renklendirici İçermez


Menşei: ABD
Üretici / İthalatçı: Dermalogica (Canada) Ltd. / An
Kullanım Yeri: Göz Çevresi
Kullanım Zamanı: Gün Aşırı Gece
Cilt Tipi: Tüm Cilt Tipleri
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI


Güzellik Uzmanı Zahide Olu

Dermalogica Age Renewal Eye Complex Retinollü Göz Bakım Kremi: Gençlik sırrı olarak bilinen bu gece sürülen göz kremi sayesinde göz kenarlarındaki kaz ayaklarından kurtulun. Cilt Dokusunu yenileme özelliğine sahip Retinol içerikli bu krem olmazsa olmazlarımızdan. Sarkma, kırışıklık, koyu halka ve torbalanmaların önüne geçiyor ve cilde eşsiz bir pürüzsüzlük yaratıyor. Göz kenarlarında ki bütün kusurları yok ederek, istenilenin üzerinde bir etki sağlar. Kullanımı Temizlemesi yapılmış cilde tampon yaparak uygulayın. İlk hafta gün aşırı kullanın sonrasında her gece kullanmaya devam edin.

 

Estetisyen Güzellik Uzmanı Mualla İri

Retinollü Göz Bakım 15ml Bu harika Göz bakım kremi içeriğindeki güçlü Retinoller sayesinde kaz ayaklarını düzelterek oluşan çizgilerin görünümünü azaltır hafifçe soyulma hareketi gözlemlenebilir. Bunda herhangi bir tedirginlik yaşamayın ürünün etkinliğini gösteriyor. Sıkılığını artırır daha genç ve sağlıklı görünmeye başlar. Ancak bu Göz kremi Sadece gece kullanıma uygun Gündüzleri nem oranı yüksek bir bakım kremiyle desteklemenizi tavsiye ederim daha iyi sonuca ulaşmak için sizde kaz ayaklarınızdan şikayet ediyor sanız mutlaka tavsiye ederim.ÇOK SATANLAR