Dermalogica Barrier Repair Dış Etkenlere Karşı Bariyer Oluşturucu 30ml

Marka:
Ürün Kodu: Dermalogica.056   /
Barkod: 666151030435
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Rosacea, aşırı duyarlı hassas cilt ve serbest radikal hasarına maruz kalmış problemli ciltler için yatıştırıcı nemlendirici bakım kremi
 

Ürün Faydası


Rosacea, aşırı duyarlı hassas cilt bariyeri zarar görmüş ciltleri güçlendirici kadifemsi yapıya sahip nemlendiricidir. İçerdiğindeki yulaf ve bitkiseller cilt yüzeyindeki hassasiyete neden olan tetikleyicilere karşı çalışırken aynı zamanda hassasiyeti azaltmaya yardımcı olurlar. Çuha çiçeği yağı, hodan yağı, silikonlar, c vitamini ve E vitamini içeren nemlendirici cilde gelecek saldırıları önlemek için doğal lipit bariyerini güçlendirir. Tıraştan sonra tahrişi azaltmak için bile erkekler için harika. Tüm çevresel olarak ağırlaştırılmış cilt koşulları için idealdir.
 

Kullanım Şekli


Günde 2 kez sabah ve akşam temiz cilde az miktarda ürünü yüz ve boyna yukarı doğru hareketler ile uygulayın.
 

Uyarılar


Sadece harici kullanım içindir, yutulmamalıdır. Göz ile temasından sakının. Temas halinde, suyla iyice yıkayın. Tahriş gelişirse, kullanmayı bırakın. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın.
 

İçermez

Paraben içermez, Sülfat içermez,  Parfüm içermez, Renklendirci içermez


Menşei: ABD
Üretici / İthalatçı: Dermalogica (Canada) Ltd. / An
Kullanım Yeri: Yüz-Boyun-Dekolte
Kullanım Zamanı: Sabah ve Akşam
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI


Güzellik Uzmanı Zahide Olur

Dermalogica Barrier Repair Dış Etkenlere Karşı Bariyer Oluşturucu: Özel yapıya sahip olan bu cilt kremi, cildin bariyerini korumak için özel formüle edilmiş harika bir krem. Nemlendirir, Zara görmüş cildi onarır ve korur. Ciltteki bütün hassasiyet bu krem sayesinde ortadan kalkar. Cildiniz ipek gibi yumuşacık olur. Dış etkenlere savaş açarak cildi yaşlanma etkilerinden kurtarır. Kullanımı temizlenmiş cilde sabah akşam dairesel hareketlerle yüz ve boyna uygulayın. cildinizi şımartın.

 

Estetisyen Güzellik Uzmanı Mualla İri

Dermalogica Barrier Repair Dış Etkenlere Karşı Bariyer Oluşturucu 30ml Bu harika bakım ürünü içeriğindeki özel aktivler sayesinde Cilt bariyerini koruyarak cildi güçlendirir. tüm serbest radikallere karşı korur. Tahrişi azaltır. Kızarıklığın önüne geçer. Nem bariyerini koruyarak uzun süre nemli kalmasını sağlar.Soğuk havaların Cilt üzerindeki olumsuz etkilerini azaltır. Kayak ve açık hava Sporları yapanlar için mükemmel bir bakım ürünü kullanmaya başladığınızda farkı göreceksiniz. Güvenle kullanabilirsiniz. Kullanımı Sabah temizlenmiş cilde uygulayın ardından güneş koruyucu ile tamamlayın.ÇOK SATANLAR