Dermalogica C-12 Pure Bright Lekeli Cildi Aydınlatan Serum 50ml

Marka:
Ürün Kodu: Dermalogica.030   /
Barkod: 666151061811
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Yaşlanma belirtileri, hiperpigmentasyon, serbest radikal hasarı, elastikiyet kaybı, koyu lekeler, ince çizgiler ve kırışıklık problemi yaşayan ciltlerde leke bakımı serumu
 

Ürün Faydası


Görünürde daha parlak bir cilt elde etmek için en son klinik bilimi aktif botaniklerle birleştirir. Gelişmiş oligopeptitler, fitik asit, çinko glisinat ve alg, yüz serumu içinde birleşerek, hiperpigmentasyonu azaltmak amacıyla melanin üretimini düzenler. Jojoba esterleri cildi nemlendirir ve yumuşatır, cilde daha parlak ve yumuşak bir doku kazandırır.
 

Kullanım Şekli


Temiz cilde bir miktar ürünü özellikle renk farkı olan problemli bölgelere yüz ve boyuna uygulayınız, göz çevresine getirmeyin. En iyi sonuçları almak için gündüzleri Pure Light SPF50den önce akşamları ise Pure Nightdan sonra tüm yüz ve boyuna uygulayın.
 

Uyarılar


Sadece harici kullanım içindir, yutulmamalıdır. Göz ile temasından sakının. Temas halinde, suyla iyice yıkayın. Tahriş gelişirse, kullanmayı bırakın. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın.Paraben,gluten, yapay koku ve renklendirici içermez.
 

İçermez

Paraben içermez,  Parfüm içermez, Sülfat içermez, Renklendirci içermez


Menşei: ABD
Üretici / İthalatçı: Dermalogica (Canada) Ltd. / An
Kullanım Zamanı: Sabah ve Akşam
Cilt Tipi: Tüm Cilt Tipleri

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR