Dermalogica Daily Superfoliant Yenileyici, Hava Kirliliğine Karşı Toz Peeling 13gr

Marka:
Ürün Kodu: Dermalogica.052   /
Barkod: 666151021174
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Yaşlanma belirtileri, serbest radikal hasarı, akne izleri, elastikiyet kaybı, ince çizgiler ve kırışıklık problemi yaşayan olgun ciltler için çevresel kirleticileri arındıran aktif kömür içerikli toz temizleyici.
 

Ürün Faydası


Yaşlanmanın artmasına neden olan içsel ve dışsal tetikleyicilerin etkilerini azaltmaya yardımcı olurken, cildi pürüzsüzleştirir ve yumuşatmaya çalışır.  Gelişmiş toz formül suyla birleştiğinde aktifleşir, içerdiği enzimler ve alfa hidroksi asitler gibi aktif maddeler erken yaşlanmaya yol açan zararlı kirletici maddeleri temizlemek için gözeneklerin içine derinlemesine hareket eder. Aktif binchotan kömür çevresel kirleticileri emer ve cildi arındırırken niasinamid, kırmızı yosun ve tara meyve özü kirliliğin etkileriyle mücadeleye yardımcı olur

 
 

Kullanım Şekli


Günde 2 kez sabah ve akşam temiz cilde yarım tatlı kaşığı ürünü nemli ellerinize alın ve kremsi bir kıvama gelinceye kadar ellerinizde ürünü ovuşturun. Göz çevresine getirmeden dairesel hareketler ile ürünü tüm yüze uygulayın. 1 dakika kadar nazikçe masaj yapın, daha sonra ılık bol suyla ciltten ürünü durulayın.
 

Uyarılar


Sadece harici kullanım içindir, yutulmamalıdır. Göz ile temasından sakının. Temas halinde, suyla iyice yıkayın. Tahriş gelişirse, kullanmayı bırakın. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın.
 

İçermez

Paraben içermez, Sülfat içermez,  Parfüm içermez, Renklendirci içermez


Menşei: ABD
Üretici / İthalatçı: Dermalogica (Canada) Ltd. / An
Kullanım Yeri: Yüz-Boyun-Dekolte
Kullanım Zamanı: Sabah ve Akşam

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI


Güzellik Uzmanı Zahide Olur

Dermalogica Daily Superfoliant Yenileyici, Hava Kirliliğine Karşı Toz Peeling: Aktif kömür içerikli harika bir ürün. Cildi bütün dış etkenlerden arındırarak daha nemli ve daha pürüzsüz olmasını sağlıyor. Gelişmiş toz formu ile suyla birleştiğinde bütün enzimler ve alfa hidroksi asitler aktifleşip derinlemesine temizliyor. Bütün çevrenin verdiği olumsuzlukları cildinizden atmak istiyorsanız bu ürünü şiddetle tavsiye ediyorum. Cildinizi bir sonra ki bakıma hazırlayın cildinizde ki bütün kiri arındırın, cildinizi özel hissettirin. Kullanımı Sabah Akşam olmak üzere günde 2 kez yarım tatlı kaşığı ürünü nemli elinize alın ve nazikçe dairesel hareketlerle avun. Bol su ile durulayın. Ürünü göz çevrenize getirmemeye dikkat edin.ÇOK SATANLAR