Dermalogica Precleanse Derin Temizleme Sağlayan Yağ 30ml

Marka:
Ürün Kodu: Dermalogica.006   /
Barkod: 666151010673
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Gün boyunca biriken fazla sebum, güneş kremi, su geçirmez makyaj, çevresel kirletici maddeler ve cilt bakım ürünlerinin kalıntılarını temizlemek arındırmak için bitkisel içerikli temizleme yağı.
 

Ürün Faydası


Bitki bazlı temizleme yağı, makyajı, yağı ve kiri ciltten arınmasını sağlar. İçeriğindeki zeytinyağı, kayısı çekirdeği ve Kukui Yağları ile aşırı sebumun (yağ), güneş koruyucularının, suya dayanıklı makyajın, çevresel kirliliklerin ve gün içinde kullanılan ürün kalıntılarının cilt yüzeyinden arındırmayı temizlemeyi sağlar. Rice Bran (pirinç kepeği yağı) ve E vitamini yağları ile formüle edilen bu yumuşak karışım, göz çevresine su geçirmez maskarayı bile gidermek için kullanılabilir. Cilt yüzeyinden birikimlerin kolaylıkla giderilmesini sağlayan su eklendiğinde süt formuna dönüşen hidrofilik (suyu seven) formülü profesyonel bir temizleme sağlamak için önerilen temizleyicinizin daha iyi etki etmesini sağlar. Sağladığı derin temizleme ile en yağlı cilt durumları için bile uygundur.
 

Kullanım Şekli


Günde 2 defa, sabah ve akşam kuru elinize bir miktar alın. Kuru yüz ve gözlere yüzey yağının ve kirliliğin çözülmesi için masaj yapın. Konjesyon ve inatçı birikimlerin olduğu alanlara yoğunlaşın. Elleriniz ıslatın ve ürün süt emülsiyon kıvamına gelene kadar masaj yapmaya devam edin. Ilık su ile durulayın.
 

Uyarılar


Sadece harici kullanım içindir, yutulmamalıdır. Göz ile temasından sakının. Temas halinde, suyla iyice yıkayın. Tahriş gelişirse, kullanmayı bırakın. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın.
 

İçermez

Renklendirici içermez, Parfüm içermez, Sülfat içermez


Menşei: ABD
Üretici / İthalatçı: Dermalogica (Canada) Ltd. / An
Kullanım Yeri: Yüz-Boyun-Dekolte
Kullanım Zamanı: Sabah ve Akşam
Cilt Tipi: Karma ve Yağlı Cilt
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI


Güzellik Uzmanı Zahide Olur

Dermalogica Dermal Clay Yağ Dengeleyici Temizleyici. Yağlı ve kirli ciltler için mükemmel ötesi bir ürün. Benzersiz iki formülü ile fazla yağları emerek ciltte bebeksi yapı bırakıyor. Bakımlı bir cilt görüntüsü elde etmek için kullanmamız gereken ürünlerden bir tanesi. Kil formülü sayesinde birimleri gideriyor ve ağırı yağı emiyor bunlarla birlikte cilde ferahlatıcı etki bırakıyor. Bazen maske olarak da kullanabiliyorum sizde deneyebilir siniz sonuç çok etkili olacaktır. Kullanımı Kullanımı sabah akşam bir miktar avuç içine alarak tüm yüze masaj yaparak uygulayın 2/3 dakika bekleyin ve durulayın.



ÇOK SATANLAR