Dermalogica Pure Light Spf50 Lekeli Cilt Gündüz Nemlendirici 50ml

Marka:
Ürün Kodu: Dermalogica.031   /
Barkod: 666151031500
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Yaşlanma belirtileri, hiperpigmentasyon, serbest radikal hasarı, güneş, elastikiyet kaybı, koyu lekeler, ince çizgiler ve kırışıklık problemi yaşayan ciltlerde leke bakımı yapan SPF50 içeren bakım kremi
 

Ürün Faydası


Çevresel zararın neden olduğu hiperpigmentasyonu azaltmak ve aynı zamanda yeni koyu lekelerin oluşmasını engellemek için özel olarak formüle edilmiştir. Hyaluronik asit cildi aydınlatmak ve cildi parlatmak, yumuşatmak için hafif nem sağlar. Bitkisel küreciklerden oluşan oleozom teknollojisi ile UV ışınlarına karşı korumayı arttırır. İçerdiği özel peptid, melanin üretimini düzenlemeye yardımcı olurken, kırmızı ve kahverengi yosun özlerinin kombinasyonu düzensiz cilt tonunu dengelemeye yardımcı olur.UV-ışınların tetiklediği hiperpigmentasyona (kahverengi lekeler, renk bozuklukları ve düzensiz cilt tonu) azaltmaya yardımcı orta ağırlıktaki gündüz bakımı. Bitkisel küreciklerden oluşan Oleozom Teknolojisi ile UV ışınlara karşı korumayı arttırır. İçerdiği özel bir peptid, melanin üretimini düzenlemeye yardımcı olurken, kırmızı ve Kahverengi Yosun Özlerinin bitkisel özler ile kombinasyonu düzensiz cilt tonunu dengelemeye yardımcı olur. Çapraz bağlı Hyaluronik Asit cildin doğal nem bariyerini onarır, cildi nemlendirir ve nemsizlikten kaynaklanan ince çizgilerini azaltmaya yardımcı olur. Suni koku ve renklendirici içermez.
 

Kullanım Şekli


En iyi sonuçları almak için gündüzleri güneşe çıkmadan 30dk önce, C12 Pure bright serum uygulamasından sonra bol miktarda ürünü tüm yüz ve boyuna uygulayın.
 

Uyarılar


Sadece harici kullanım içindir, yutulmamalıdır. Göz ile temasından sakının. Temas halinde, suyla iyice yıkayın. Tahriş gelişirse, kullanmayı bırakın. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın.Gluten,paraben,yapay kokular ve renklendirici içermez.Vegan ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.
 

İçermez

Paraben içermez,  Parfüm içermez, Sülfat içermez, Renklendirci içermez


Menşei: ABD
Üretici / İthalatçı: Dermalogica (Canada) Ltd. / An
Kullanım Zamanı: Sabah

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR