Dermalogica Sound Sleep Cocoon Cilt Yenilenmesine Yardımcı Gece Kremi 50ml

Marka:
Ürün Kodu: Dermalogica.020   /
Barkod: 666151032095
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Yaşlanma belirtileri, kuruluk, nemsizlik, serbest radikal hasarı, hiperpigmentasyon, elastikiyet kaybı, ince çizgiler ve kırışıklık problemi yaşayan çitler için onarıcı gece bakım kremi.
 

Ürün Faydası


Uyurken daha güzel bir cilt için cildinizi düzeltir, yeniler ve canlandırır. Sakinleştirici bir jel krem ??formülü ile kırışıklıklar, hiperpigmentasyon, serbest radikal hasarı ve kurumuş cilt görünümünü etkili bir şekilde azaltır. İçeriğindeki fransız lavanta esansiyel yağı derin, dinlendirici bir uykuya teşvik etmek için duyularınızı rahatlatır. İpek ağacı ekstresi gece boyunca antioksidan koruma sağlar ve serbest radikallerle savaşır, yorgun cildi aydınlatırken ve dolgunlaştırırken yorgunluk belirtilerini azaltır. Meyve özü geleneksel çin tıbbında yaygın olarak kullanılan, daha rafine, hatta cilt dokusunu teşvik eder. Aynı zamanda donuk cildi aydınlatmaya yardımcı olur ve cildin sabaha parlaklığını artırır. Serbest radikallerin neden olduğu cilt hasarlarına ve erken yaşlanmaya karşı antioksidan C vitamini bakımından zengindir, parlaklık ve cilt tonunu geliştirirken kapsamlı antioksidan koruma sağlar.
 

Kullanım Şekli


Ürünü gece bakım rejiminizde en son adım olarak tüm yüze ve boyuna uygulayın. Jel kremin gece boyunca ciltte emilmesine izin verin.
 

Uyarılar


Sadece harici kullanım içindir, yutulmamalıdır. Göz ile temasından sakının. Temas halinde, suyla iyice yıkayın. Tahriş gelişirse, kullanmayı bırakın. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın.
 

İçermez

Paraben içermez, Renklendirici içermez, Parfüm içermez, Sülfat içermez


Menşei: ABD
Üretici / İthalatçı: Dermalogica (Canada) Ltd. / An
Kullanım Zamanı: Gece
Cilt Tipi: Normal ve Kuru Cilt
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI


Güzellik Uzmanı Zahide Olur

Dermalogica Sound Sleep Cocoon Cilt Yenilenmesine Yardımcı Gece Kremi. Cildiniz siz uyurken baştan ayağa yenilensin istiyorsanız tavsiye derim. Uyurken güzelleşiyor insan. Daha yumuşak ve ışıltıllı sabahlara merhaba diyorsunuz. Çevresel hasar ve günlük birçok faktör cildimizi mahfediyor. Yorgun ifadeyi ortadan kaldırmak ve antioksidan içeriği sayesinde genç bir görünüm elde etmek bu ürünle mümkün. Jel-krem yapısıyla olağanüstü etki sağlıyor. Kullanımı ürünü gece rejiminizde en son adım olarak tüm yüze uygulayın. Jel kremin gece boyunca etkisini görün.

 

Estetisyen Güzellik Uzmanı Mualla İri

Dermalogica Sound Sleep Cocoon Cilt Yenilenmesine Yardımcı Gece Kremi 50ml Bu harika gece bakım ve onarım kremi zengin içeriğiyle siz gece uyurken aktiv içerikler hücreleri yeniden canlanmasını ve onarmasını sağlar Cildi toksınlerden arındırır ödemi azaltır , tonunu eşitler daha sıkı ve pürüzsüz güzel bir görünüm kazandırrır.adeta cildinizin gece boyunca oksijene doyduğunu ve ne kadar güzel ve canlı göründüğünü fark edeceksiniz.cizgiler adeta görünmez hale gelir güzel cildiniz neme doyar .kullanımı her Gece temizlenmiş cilde masaj yaparak uygulayın.ÇOK SATANLAR