Dermalogica Stress Positive Eye Lift Stres Kaynaklı Yaşlanma İzlerine Karşı Göz Bakımı 25ml

Marka:
Ürün Kodu: Dermalogica.027   /
Barkod: 666151061941
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Koyu halkalar ve şişlik problemi yaşayan göz çevreleri için serinletici yatıştırıcı göz bakım kremi
 

Ürün Faydası


Ciltte stres ile birlikte oluşan yaşlanma izlerini azaltmaya ve daha canlı bir cilt görünümüne yardımcı olan göz bakımıdır. Aktif, serinletici krem-jel maske, göz çevresindeki şişlik ve koyu renk halkaların görünümünü azaltırken, göz çevresinin çok daha aydınlık, gergin görünmesini sağlamaya ve cilt bariyerini korumaya yardımcı olur. Yabani İndigo Tohumu Özü gözaltındaki halkalanmaların görünümünü azaltmaya, Deniz Suyu ve Arktik Alg göz altındaki şiş görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Fermente Maya ve Hyaluronik Asit karışımı göz çevresinin çok daha gergin görünmesine yardımcıdır. İçeriğindeki bileşenler ile gözlerinize canlandırıcı bir görünüm kazandırın.
 

Kullanım Şekli


Serinletici ürün aplikatörünü kullanarak bol miktarda ürünü temizlenmiş göz çevresine uygulayın. 3-5 dakika bekletin. Ürünün fazlasını yedirmek için masaj yapın veya ürün fazlasını ciltten pamuk yardımıyla silin. Göz yorgunluğu sonrası göz çevresini rahatlatmaya ihtiyacınız olduğunda veya günlük olarak kullanın.
 

Uyarılar


Sadece harici kullanım içindir, yutulmamalıdır. Göz ile temasından sakının. Temas halinde, suyla iyice yıkayın. Tahriş gelişirse, kullanmayı bırakın. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın.
 

İçermez

Paraben içermez,  Parfüm içermez, Sülfat içermez


Menşei: ABD
Üretici / İthalatçı: Dermalogica (Canada) Ltd. / An
Kullanım Yeri: Göz Çevresi
Kullanım Zamanı: Sabah ve Akşam
Cilt Tipi: Tüm Cilt Tipleri
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI


Güzellik Uzmanı Zahide Olur

Dermalogica Stress Positive Eye Lift Stres Kaynaklı Yaşlanma İzlerine Karşı Göz Bakımı Torbalanma, morluk ve şişlik 3 etki ye sahip bu özel ürün sayesinde göz etrafında şaheserler yaratabilirsiniz. İçeriğindeki hyoluronik acid sayesinde cilt nem ihtiyacını karşılar ve Deniz suyu arktik alg içeriği sayesinde de torbalanmanın önüne geçebilirsiniz. Bu etkilerinin yanı sıra lift etkiye sahiptir. Göz çevrenizde daha sıkı,gergin ve net bir duruş elde etmek için bu ürünü şiddetle tavsiye ediyorum. Cilt bariyerini korur ve canlılık verir. Serinletici aplikatör başlığı sayesinde cildinizin kendisini özel hissetmesine izin verir. Kullanımı. Ürünü bol miktarda göz çevrenize uygulayın yaklaşık 3-5 dakika bekleyin. Güzelce göz çevrenize yedirin. Fazlalığını peçete yardımı ile silebilirsiniz.

 

Estetisyen Güzellik Uzmanı Mualla İri

Dermalogica Stress Positive Eye Lift Stres Kaynaklı Yaşlanma İzlerine Karşı Göz Bakımı 25ml Bu harika göz bakım maskesi zengin içeriğiyle Göz çevresinde oluşan koyu halkalar ve ödemde ekin ve hızla sonuç veren mükemmel bir bakım ürünüdür cizgilerin görünümünü azaltır eşastikiyeti azaltarak göz çevresini hızla toparlar yoğun nem vererek kuruluktan eder kalmaz rahatlatıcı özeliğinden dolayı kişi çok mutlu eden bu maskeyi ihtiyaca bağlı haftada en az 3/defa uygulayın dilerseniz akşamları eşit oranda göz altı ve kaz ayaklarına sürün sabaha kadar kalsın sabah temizleyin veya sabah ları uygulayın 15/20 dakika sonra temizleyip uygun kremle tamamlayın.ÇOK SATANLAR