Dermalogica Ultracalming Cleanser Nazik Temizleyici Krem 250ml

Marka:
Ürün Kodu: Dermalogica.054   /
Barkod: 666151010437
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Rosacea, aşırı duyarlı hassas cilt ve serbest radikal hasarına maruz kalmış problemli ciltler için temizleyici bakım jeli
 

Ürün Faydası


Hassas ciltler için köpüksüz temizleyici tepkisel, aşırı hassas, işlem görmüş, stres, hormonal değişiklikler veya kozmetik alerjileri gibi çevresel etkiler nedeniyle ağırlaşan cildin iyileşmesine ve korunmasına, ciltteki kızarıklık görünümünün giderilmesine ve yatışmasına yardımcı olur. Ciltte kalıntı bırakmadan nazikçe cildin koruyucu bariyerini güçlendirmeye yardımcıdır.
 

Kullanım Şekli


Günde 2 defa, sabah ve akşam az miktar ürünü nemli yüze ve boyuna dairesel hareketler ile uygulayınız. Ilık su ile durulayınız.
 

Uyarılar


Sadece harici kullanım içindir, yutulmamalıdır. Göz ile temasından sakının. Temas halinde, suyla iyice yıkayın. Tahriş gelişirse, kullanmayı bırakın. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın.
 

İçermez

Paraben içermez, Sülfat içermez,  Parfüm içermez, Renklendirci içermez


Menşei: ABD
Üretici / İthalatçı: Dermalogica (Canada) Ltd. / An
Kullanım Yeri: Yüz-Boyun-Dekolte
Kullanım Zamanı: Sabah ve Akşam
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI


Güzellik Uzmanı Zahide Olur

Dermalogica Ultracalming Cleanser Nazik Temizleyici Krem: Cildinizde ki bütün ölü hücreleri nazikçe kurutmadan germeden temizler. Nemlendirir cildi adeta pürüzsüz yapar. Cilt de doğal bir bariyer oluşturur. Cildin iyileşmesi için savaşır ve korur. Cildiniz bu ürün sayesinde parlak, temiz ve nemli olur. Yaşlanma etkilerini ortadan kaldırır. Şahane bir his bırakır. Kullanımı Sabah akşam az miktarda elinize dökün yüze ve boyuna uygulayın ılık su ile durulayın.

 

Estetisyen Güzellik Uzmanı Mualla İri

Nazik Temizleyici Krem 250ml Bu harika Temizleme Kremi reaktif kırılgan ve son derece hassas ciltler için mükemmel bir temizleme ürünü Cildi ölü hücrelerden arındırır nazik bir şekilde Cilt bariyerini koruyarak cildi güçlendirir. Nemini korur tahrişi engeller Cilde kadifemsi hoş bir görünüm kazandırır. Yaşlanmaya karşı korur. Kullanımı Sabah Akşam bir kaç pompa alarak tüm yüze masaj yaparak uygulayın ardından dilerseniz bolsuyla durulayın . Veya klinex yardımıyla silin ve Tonikle tamamlayın .ÇOK SATANLAR