Desitin Hızlı Koruma 50ml

Marka:
Ürün Kodu: Desitin.002   /
Barkod: 3574661212531
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


E vitamini ve Aloea Vera özleri ile formüle edilmiş olan Desitin Krem ciltlerde pişik oluşumuna engel olmaya ve önüne geçmeye etkin bir şekilde yardımcı olur.
 

Ürün Faydası


İlk kullanımdan itibaren rahatlatır. Geliştirilmiş formülüyle kolay uygulanır. Cildi hızlı bir şekilde yatıştırır ve yumuşak kalmasını sağlar, kızarıklık ve tahrişe karşı korur. Klinik olarak kanıtlanmış yumuşaklık. Desitin Hızlı Koruma Pişik Önleyici Krem; bezle temas eden bölgede koruyucu bir tabaka oluşturarak; Hızlıca rahatsızlık hissini yatıştırır. Pişiğe neden olan etkilerden korur. Ciltteki kızarıklık ve tahriş oluşumunu önlemeye yardımcı olur.
 

Kullanım Şekli


Temiz bölgeye sürülür ve yedirilir. Ovma ihtiyacını azaltarak bebeğinizin hassas cildini tahrişten korumaya yardımcı olur.
 

Uyarılar


Çocuklardan uzak tutunuz ve göz ile temas ettirmeyiniz. Saklama Koşulları: 25 ila 28 0C (68° ve 77° F) arasında saklayınız.
 

İçermez

Parfüm ve paraben içermez.

 


Menşei: Amerika
Üretici / İthalatçı: Johnson And Johnson Sıhhı Malz
Kullanım Zamanı: Her gün kullanıma uygundur.
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR