Doctor Babor

ETKİLİ CİLT BAKIMI
Estetik operasyona gerek kalmayan bir sonuç için doctor babor ürünlerine başvurabilirsiniz. Plastik ve cerrahi alanlarında nam salmış Prof. Dr. Med. Norbert Pallua' nın büyük katkılarıyla geliştirilen ürünler, daha genç görünmek adına formüle edilen ürünleri sunar.
Serbest radikallerin cilde verdiği zararları hepimiz biliyoruz. Cilt lekeleri, kırışıklıklar, deri sarkması gibi durumlar illa bıçak altına yatmanıza gerek yoktur. Zamanı adeta geriye sardıran doctor babor serum yaklaşık 45 günlük bir kullanımın ardından mucizevi sonucu görmenizi sağlayacaktır. Cilt gençliğini yeniden kazandıran serum yüz üzerinde pürüzsüz, ışıltılının yanı sıra genç sıkı bir cilt görünümü sağlar.

Anti bakteriyel ampul

Özellikle sivilceli ciltlerin pürüzsüzlüğe kavuşmasında etkili olan doctor babor ampul yıpranmış ciltte de fayda sağlar. Cilt hassasiyetinde veya yanma kızarıklık gibi sorunlar yaşıyorsanız sitemizde yer alan bu ürünü hemen sepete eklemelisiniz. Kullanıma başlandığı andan itibaren etki sağlayacak Doctor Babor Antibakteriyel Sos Ampül acil durumlarda kullanılabilir.
Cildinizde meydana gelen acıyı yatıştırarak cilt görünümünü düzenleyen mucizevi ampul yaşlanma karşıtı etkisiyle de sıklıkla tercih edilmektedir. Ürün kullanımının hemen ardından doctor babor krem kullanarak ampulün etkisini daha hızlı alabilirsiniz.

Cildi derinlemesine temizler

Özel formülünde yer alan meyve asitleri sayesinde ciltte yer alan ölü hücreden kurtaran doktor babor peeling ciltteki ölü tabakayı soyarak ardından cilt yenilenme ve hücre bölünmesini aktive edicidir. Doctor Babor Aha Peeling yoğun peeling etkisiyle cildin kendini koruma ve nemini korumasını artırır. Doctor babor balm tıpkı doktor babor peeling gibi cildi arındıran bir etki sunar. Ürünün en belirgin özelliği gözenekleri derinlemesine temizlerken ve sıkılaştıran formüllü temizleme balmı hafifçe ıslatıldığında süt formunu alacaktır. Uygulamanın ardından masajı ve bol su ile yıkamayı unutmayın!