Doctor Babor 3D Cellulite Selülit Görünümünü Düzeltici Ampul

Ürün Kodu: DoctorBabor.012   /
Barkod: 4015165318804
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Özellikle problemli bölgelerde sıkı ve pürüzsüz bir görünüm sağlar.
 

Ürün Faydası


10 mllik 14 adet ampul içerisinde. hexapeptit 39 yenilikçi aktif kompleks, forskolin ve kafein yağ birikimini azaltır ve yağ yıkımını aktive eder. Buna ek olarak, kolajen peptid bağ dokusunu güçlendirir, sıkılaştırır ve cilt yüzeyini yumuşatır. Cilt yüzeyi sıkı, düzgün ve pürüzsüz bir görünüm kazanır.
 

Kullanım Şekli


Günde Bir kez masaj hareketlerine uyarak uygulanır
 

Uyarılar


Ürünün etkinliğini arttırmak için şeker, yağ ve karbonhidratı azaltan bir diyet uygulanabilir, fiziksel aktiviteler ve kahve tüketimi arttırılabilir.
 

 


Menşei: Almanya
Üretici / İthalatçı: İNANIR GRUP
Kullanım Yeri: Vücut
Kullanım Zamanı: Hgünde Bir Kez
Cinsiyet: Kadın

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI


Estetisyen Güzellik Uzmanı Mualla İri

Doctor Babor Selülit Düzenleyici Ampül Evet Yine Doctor Babor Selülit sorununda ‘da çözümleyici , bu Ampul sayesinde Selülitlere meydan okuyor zengin içeriğiyle çok etkili olduğu gibi aynı zamanda sarkma ve pürüzlerdede üstesinden geliyor . Tek yapmanız gereken Sabah Ampulun yarısını Akşamda kalanını uygulayın hafifçe masaj yaparak 24/saat içinde duş almamanızı tavsiye ederim çok yoğunsa hergün düzenli olarak uygulayın değilse gün aşırı yeterli olacaktır ihtiyaca bağlı 3/kür ara vermeden kullanmanızı öneririm.ÇOK SATANLAR