Doctor Babor BTX-Lift Botoks Etkili Yoğun Bakım Serumu

Ürün Kodu : DoctorBabor.021   /
Barkod: 4015165319962
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Yaşlanma karşıtı serum İfade satırlarını doğrudan hedefler
 

Ürün Faydası


Ciltte ilerleyen yaşlarda elastikiyet kaybı yaşanır, zamanla kırışıklıklar, mimik ve yer çekimine bağlı çizgiler oluşur, yüz kontüründe sarkmalar meydana gelir. LIFTING CELLULAR serisi cilt kırışıklıklarını düzelten, cildi toparlayan, sıkılaştıran ve yeniden şekillendiren özel bakım ürünlerinden oluşan özel bir anti-aging serisidir. Özel lifting içerikleri sayesinde cildin doğal yaşlanma mekanizmasını geriye çevirir. BTX Lift Serum, Botulinumtoksin etkili aktif serum, ciltteki mikro gerginlikleri ve kırışıklıkları azaltır, ince çizgi ve kırışıkları yok eder, kas kasılmasından sorumlu nörotransmitterlerin salınımını durdurur. Cilt dokusundaki mikro-gerilimi azaltır, cilde rahatlamış bir görünüm kazandırır.Uygulamadan sonraki 15 dakikada anında etki gösterir, saatler sonrasında çizgi ve kırışıklıklar halen görünmezdirler. Daha rahatlamış bir yüz ifadesi ve mükemmel pürüzsüzlükte cilde sahip olunur.
 

Kullanım Şekli


Sabah ve/veya akşamları cilt temizlendikten sonra rulo aplikatör (cerrahi çelikten yapılmış top başlık) alın, kazayağı, çatık kaş, perioral çizgiler üzerine hafif vuruşlarla uygulanır.
 

 


Menşei: Almanya
Üretici / İthalatçı: İNANIR GRUP
Kullanım Zamanı: Sabah Akşam
Cinsiyet: Kadın

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI


Estetisyen Güzellik Uzmanı Mualla İri

Doctor Babor Botoks Etkili Bakım Serumu Doctor Babor BTX-Lift Botoks Etkili Yoğun Bakım Serumu Doctor Babor Medikal çözümler sunmaya devam ediyor. İşte herkesin istediği bu bakım Serumu mimik hareketlerini rahatlatarak çizgileri açar ve yenilerin oluşmasını engelleyen Botoks serumu doğal güzelliği yüzünüze yansıtır . kırışmadan rahatlıkla gülebilir , mimik yapabilirsiniz yüzünüzde geçmişin izlerini kaybettirir sizde Göz çevresi ,alın ve kaş arasındaki Çizgilerden kurtulmak istiyorsanız güvenle Tavsiye ediyorum. Kullanımı Sabah Akşam temizlenmiş cilde Tonikten sonra rolon başlık sayesinde kullanım kolaylığı kaz ayakları , kaş arası ve alnınıza masaş yaparak uygulayın ardından uygun bakımla tamamlayın farkı göreceksiniz :)ÇOK SATANLAR