Doctor Babor Collagen Boost Kolajen İnfüzyonu

Ürün Kodu: DoctorBabor.015   /
Barkod: 4015165319887
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Konsantre tedavi serumu Kollajen üretimini artırır Olgun ciltler için ideal Dört hafta boyunca günlük kullanılmak üzere
 

Ürün Faydası


Collagen Booster Dolgunlaştırıcı Yüz serumu, aktif içerikler sayesinde destekleyici dokuları sıkılaştırır, yüz kontürünü, kırışıklık ve çizgi görünümünü içeriden dolgunlaştırarak düzeltir, derinliklerini azaltır ve cilde rahatlamış bir görünüm kazandırır.4 haftalık yoğun bakım serumu, içerisindeki tripeptid-1 çözeltisi, ECM-koruyucu ve karnozin sayesinde doku sıkılığını, metabolik değişimini, cilt esnekliğini ve yapısını optimize eder. Kolajen yapısını enzimsel bozulmalara karşı korur. Baştan sona kadar tüm kolajen sentezi döngüsünü desteklemek üzere tasarlanan bu konsantre çözelti cilt içindeki kolajenin kalitesini ve ömrünü iyileştirmeyi vaat ediyor. Tripeptid-1 kollajen üretimini aktive eden ECM Protect, elastin ve Carnosinenin bozulmasını azaltır, yeni kollajen yapısını stabilize eder ve güçlü ve sert bir dermal tabakayı etkin bir şekilde muhafaza etmek için glikasyon oluşumunu önler. Sadece dört hafta içinde, kırışıklıklar azalmış görünür ve cilt belirgin şekilde daha sıkı hissedilir.
 

Kullanım Şekli


Cildinizi temizledikten sonra her akşam boyun, dekolte ve yüz bölgenize masaj yaparak uygulayın. Sonrasında nemlendirici bir krem kullanabilirsiniz.
 

 


Menşei: Almanya
Üretici / İthalatçı: İNANIR GRUP
Kullanım Zamanı: Akşam
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI


Estetisyen Güzellik Uzmanı Mualla İri

Doctor Babor Kolajen İnfüzyon Doctor Babor Collagen Boost Kolajen İnfüzyonu Bu güçlü Kolajen İnfüzyonu Cildimizi sadece 4/haftada Yeniden yapılandıran doping bakım, güçlü peptitler ve Kolajen sayesinde her damlasında hayat bulan Cilt dolgunluğunu yeniden kazanır . sıkılaşır daha Canlı ve genç görünmeye başlar. İlk kullanımda anında rahatlama sağlar ve pürüzsüz görünür Kullanmakta olduğunuz bakımların etkisini artırarak Cildinizi sağlığına kavuşturur. Dudak çevresinde oluşan çizgileri onarır pürüzsüz bir görünüm kazandırır.Kullanımı Sabah Akşam temizlenmiş cilde Tonikten sonra 1/Ampul bir hafta sürecek gibi uygulayın .ardından Kolajen kremle mutlaka destekleyin . Sizde genç ve güzel görünmek istiyorum diyorsanız mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyorum.ÇOK SATANLAR