Doctor Babor Doc Repair Ultimate ECM Repair Yoğun Bakım Serumu

Ürün Kodu: DoctorBabor.031   /
Barkod: 4015165207405
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Cildinize sıkı ve pürüzsüz bir görünüm verir.
 

Ürün Faydası


Babor Araştırma ve Yenilik Merkezi cildi yenilemek için etkili bir aktif konsantre geliştirmiştir. Gatuline Skin Repair Bio aktif kompleksi ve Wakame özü hücre dışı matriks (ECM) güçlendirmek için önemli bir yapısal proteinleri oluşturan elastin, kolajen ve hyaluronik asit sentezini teşvik eder ve aynı zamanda çeşitli yaşlanma faktörleri inhibe eder. Cildinize sıkı ve pürüzsüz bir görünüm verir.
 

Kullanım Şekli


Temizlenmiş cilt yüzeyine ürünü uygulayın 10-15 dakika beklettikten sonra yüzeyde kalan serumu masaj yaparak cilde iyice yedirin.
 

 


Menşei: Almanya
Üretici / İthalatçı: İNANIR GRUP
Kullanım Zamanı: Haftada Bir kez
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI


Estetisyen Güzellik Uzmanı Mualla İri

Doctor Babor ECM Yoğun Bakım Serumu Doctor Babor çözümler üretmeye devam ediyor bu yapılandırıcı bakım serumuyla Cilt üzerinde bıraktığı harika etkisiyle vazgeçilmez kılıyor . Cildinizin akneden veya çevresel hasardan etkilendiğini ve onunla sorun yaşıyorsanız mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyorum. Gece boyunca Cildinizi toksinlerden arındırır kolajen elastin bağ dokusunu güçlendirir . Cildin rengini eşitler Cilt yüzeyinde oluşan çizgileri onarır pürüzleri gidererek Yaşlanma etkilerini azaltır. Böylece daha konforlu sağlıklı bir cilt size kalır. Tek yapmanız gereken Akşamları temizlenmiş cilde Tonikten sonra 3/4damla tüm yüze masaj yaparak uygulayın ardından Doctor Babor Repair Kremle destekleyin. Farkı göreceksiniz:)ÇOK SATANLAR