Doctor Babor Doc Repair Ultimate Protecting Yoğun Yenileyici Güneş Koruyucu SPF50 Balm

Ürün Kodu: DoctorBabor.033   /
Barkod: 4015165209553
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Hassas cilde yüksek koruma sağlar
 

Ürün Faydası


SPF 50 yüksek koruma faktörü içerir, özellikler kozmetik işlem sonrası hassaslaşan ve hassas ciltler için uygundur.Ciltte rahatlatıcı bir his bırakır.Erken yaşlanma belirtilerine karşı cildi korurİçeriğinde bulunan yüksek performanslı özlerin oluşturduğı sinerji ile operasyon/işlem sonrası hassaslaşan cilde yoğun koruma ve direnç sağlar.
 

Kullanım Şekli


Güneşe çıkmadan önce uygulayınız. Gün içinde ihtiyaç duydukça tekrarlayınız.
 

 Menşei: Almanya
Üretici / İthalatçı: İNANIR GRUP
Kullanım Zamanı: Günde bir kez
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI


Estetisyen Güzellik Uzmanı Mualla İri

Doctor Babor Güneş Koruyucu Doctor Babor Doc Repair Ultimate Protecting Yoğun Yenileyici Güneş Koruyucu SPF50 Balm Bu Güçlü Güneş koruyucu bugüne kadar gördüğüm en başarılı ürünlerden bir tanesi Hassas, alerjen, reaktif, veee hasarlı Cilt yani kısacası onarılmaya ihtiyacı olan Cilt yapılarına göre tasarlanan bu mucizevi Güneş koruyucu her derde deva hafif yapısıyla Cilde dokunduğunda yumuşak bir doku bırakır yağlanma hissi vermez Cildi tüm çevresel hasara karşı korur ve besler aynı anda yaşlanma izlerinide ortadan kaldırır . Yaşlanmak istemiyorum diyorsanız mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyorum.ÇOK SATANLAR