Doctor Babor Doc Repair Ultimate Repair Yoğun Cilt Yenileyici Temizleme Kremi

Ürün Kodu: DoctorBabor.027   /
Barkod: 4015165154419
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Hassas ve derin temizlik
 

Ürün Faydası


Yenilenmeye ihtiyacı olan cilt için yüksek dozda BIOGEN® PLANT ekstratı içeren hafif, yenileyici temizleme sütü.Aşırı sebumu, kirleri ve makyajı temizler.Nazik ve yumuşakça temizler.Post- operasyon öncesi ideal bir temizleyicidir.
 

Kullanım Şekli


Nemli cilde masaj yaparak günde bir ya da iki kez uygulanır
 

 


Menşei: Almanya
Üretici / İthalatçı: İNANIR GRUP
Kullanım Zamanı: Sabah Akşam
Cinsiyet: Kadın

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI


Estetisyen Güzellik Uzmanı Mualla İri

Doctor Babor Yenileyici Temizleme Kremi Doctor Babor Doc Repair Ultimate Repair Yoğun Cilt Yenileyici Temizleme deyip geçmeyin gerçekten doğru bakım doğru Temizlemeyle başlar Cilt yapınıza uygun doğru Temizlemeyle Cildi Temizlerseniz Cilt bariyerini koruyarak cildi güçlendirirsiniz kullandığınız bakımında faydasını görürsünüz . İşte Repair Temizleme Kremi Cildi derinlemesine temizler ölü hücrelerden arındırır Cilt bariyerini koruyarak cildi güçlendirir. İpeksi güzel bir görünüm kazandırır. Kullanımı Sabah Akşam bir miktar avuç içine alarak tüm yüze masaj yaparak uygulayın ardından bol suyla durulayın. Farkı görün :)ÇOK SATANLAR