Doctor Babor Doc Repair Ultimate Repair Yoğun Yenileyici Maske

Ürün Kodu: DoctorBabor.030   /
Barkod: 4015165836834
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Cilt için onarıcı mükemmelleştirici maske
 

Ürün Faydası


Yüksek konsantrasyonlu yüz maskesi cildin rejeneratif süreçleri için yoğun destek sağlar - Bu zengin içerikli maske yüksek konsantrasyonlu BIOGEN® PLANT özü içerir. - Fazla miktarda cildin kendisini yenilemesini destekleyen aktif içeriğe sahiptir.Maskenin tıkayıcı özelliği sayesinde cilt için ideal içeriği emer.Sonuç olarak cilt daha hızlı yenilenir.Maskenin tıkanma etkisi aktif maddelerin emilimini artırır.
 

Kullanım Şekli


Temizlenmiş cilde bol miktarda sürüldükten sonra 10-15 dakika bekletilir ve durulanır
 

 


Menşei: Almanya
Üretici / İthalatçı: İNANIR GRUP
Kullanım Zamanı: Haftada Bir kez
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI


Estetisyen Güzellik Uzmanı Mualla İri

Doctor Babor Maske Doctor Babor Doc Repair Ultimate Repair Yoğun Yenileyici Maske Yenilenmeye ihtiyacı olan tüm Cilt yapılarına tavsiye ederim. Bu Özel içerikli maske kullandığınız bakımların yanında büyük bir yardımcı profesyonel olarak geliştirilen Maske Cildinizi toksinlerden arındırır. Cildin yüzeyinde oluşan hasarları azaltarak Cildin yenilenmesini sağlar. Kızarıklığı azaltır , tahrişi önler . daha homojen bir görünüm kazandırır. Kullanımı tercihen Haftada 2/3defa banyo sonrası temiz cilde eşit oranda uygulayın 15/20 dakika bekleyin bol suyla durulayın aynı serinin bakım Kremiyle destekleyin mükemmelliği yaşayın :)ÇOK SATANLAR