Doctor Babor Doc Reparir Ultimate Repair Yoğun Yenileyici Krem

Ürün Kodu: DoctorBabor.028   /
Barkod: 4015165557883
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Son derece etkili ve hızlı bir şekilde cildi yeniler, uzun süreli etkisiyle pürüzsüz ve yenilenmiş bir cilt sağlar.
 

Ürün Faydası


Tüm tipleri için uygun içeriğindeki yüksek etkinlikli Biogen Plant özleri ile cilt yenilenme sürecini aktive eden, operasyon sonrası cildin iyileşme sürecini hızlandıran cilt yenileyici ve onarıcı bakım kremi.Cerrahi işlemler için cildi hazırlar ve daha sonra bakımını yapar; optimal skar oluşumunu teşvik ederek skarları neredeyse görünmez hale getirir.Yanık, güneş yanığı ve meyve asit peelingi sonrasındaki özel stresli durumlarda yoğun cilt yenilenmesi sağlar.
 

Kullanım Şekli


Cildinizi temizledikten sonra her akşam boyun, dekolte ve yüz bölgenize masaj yaparak uygulayın.
 

 


Menşei: Almanya
Üretici / İthalatçı: İNANIR GRUP
Kullanım Zamanı: Sabah Akşam
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI


Estetisyen Güzellik Uzmanı Mualla İri

Doctor Babor Repair Ultimate Krem Doctor Babor Doc Reparir Ultimate Repair Yoğun Yenileyici Krem Bu Özellikli Bakım Kremi Özellikle hergangi bir operasyon veya kozmetik işlem sonrası kullanabileceğiniz tedaviyi hızlandırarak Cildinizin kısa sürede iyileşmesini sağlar . Şazer veya kimyasal işlem sonrasında mükemmel bır yapılandırıcı Cildi derinlemesine etki ederek Cilt yüzeyini pürüzsüz ve kadifemsi kular kusurlardan eser bırakmaz. Geriye yumuşak ışıl ışıl bir Cilt yapısı sunar. Güvenle kullanabilirsiniz. Kullanımı Tercihen Akşam temizlenmiş cilde Tonikten sonra uygulayın.ÇOK SATANLAR