Doctor Babor Hyaluron Infusion Hyaluronik Asit

Ürün Kodu: DoctorBabor.023   /
Barkod: 4015165323730
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Derinin anında ve uzun süreli etkiyle yoğun nemlendirilmesi için nemlendirici uzmandır.
 

Ürün Faydası


Aktif ürünlerle paketlenmiş bu yenilikçi konsantre, cilde kalıcı bir nem artışı sağlamak için tasarlanmıştır. Üçlü etkili Hyaluronik Asit ve HY-3 Peptitler cildi nemlendirmek ve ince çizgilerin gelişmesini önlemek için cildi kendi Hyaluronik Asitini daha fazla üretmeye teşvik ederken nemlendirir. Eklenmiş bir nemlendirme kompleksi de, cildin su üzerinde daha etkili bir şekilde tutunmasını sağlayarak, gün boyunca trans-epidermal su kaybını önler.Power Active Concentrate Hyaluron Infusion, cildi 3 kat hyaluronik asit ve HY3 peptidleri ile nemlendirir. HY3 peptidleri cildin kendi hyaluronik asit üretimini destekler ve nem ciltte daha iyi saklanabilir.3 katlı hyaluronik asit ve özel bir NMF Nemlendirici Kompleks, ciltte su kaybını azaltır, böylece cildin nem içeriğini iyileştirir.  
 

Kullanım Şekli


Tüm cilt tipleri için, özellikle dehidrate ciltler için uygundur, temizlikten sonra her sabah ve akşam en iyi sonuçları almak için uygulanır.
 

 Menşei: Almanya
Üretici / İthalatçı: İNANIR GRUP
Kullanım Zamanı: Sabah Akşam
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI


Estetisyen Güzellik Uzmanı Mualla İri

Doctor Babor Hyaluronik Asit SERUMU Daha genç ve pürüzsüz bir cilt yapısı için olmazsa olamaz diyenlerdenim bende kendimi bildim bileli Hyaluronik asiti yanımdan hiç ayırmadım Cildimin freşliğini ve pürüzsüzlüğünü bu seruma borçluyum kullandığınız an itibariyle anında Cildi rahatlatır ve dolgunluk hissi ile Cildi yukarı kaldırır Canlı ve ışıl ışıl parlayan bir yıldız gibi sizi yansıtır 25/yaş üzeri her yaşa tavsiye ediyorum kullanın ve sonucu görün tıpkı benim gibi . Kullanımı Sabah temizlenmiş cilde Tonikten sonra 3/4damla tüm yüze masaj yaparak uygulayın ardından uygun bakımla tamamlayın:)ÇOK SATANLAR