Doctor Babor Instant Pore Refiner Gözenek Sıkılaştırıcı Ve Yapılandırıcı Serum

Ürün Kodu: DoctorBabor.006   /
Barkod: 4015165318743
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Gözenek boyutunu azaltır ve böylece sebum üretimini azaltır yağlamayı dengeler
 

Ürün Faydası


Cilt arındırıcı gözenek arındırıcı, düzenli olarak kullanıldığında, gözeneklerin daha küçük görünmesini sağlar ve bulanıklaştırma efektiyle daha yumuşak, daha mat bir cilt verir.Killi kayaların mineral yaprakları yumuşak fokus etkisi yaratır; gözenekleri hemen görsel olarak küçültür. Pore ??Refiner, genişlemiş gözenekleri minimize etmek için bir uzmandır. Sonuç: Cilt yüzeyi daha rafine ve hatta bulanıklık etkisi ile görünür. Cilt rengi daha taze ve donuktur.
 

Kullanım Şekli


Temizlenmiş cilde sabah ve akşam Pore Refinerı uygulayın ve çalışmaya bırakın. Sonra her zamanki bakım kremini uygulayın.
 

 

İçindekiler


AQUA, ALCOHOL DENAT., PROPİLEN GLİSOL, BUTİLEN GLİSOL, HAMAMELİS VİRGİNİYA SU, PHENOKSİETANOL, BENTONİT, AKRİLE EDTA, GLİSERİN, HİDRELİ SİLİKA, SODYUM HİDROKSİT, PEMBE CANINA MEYVE ÖZÜ, LAKTİK ASİT, SQUALAN, KROREL VULGARİS


Menşei: Almanya
Üretici / İthalatçı: İNANIR GRUP
Kullanım Zamanı: Temizlenmiş cilde sabah ve akş
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI


Estetisyen Güzellik Uzmanı Mualla İri

Doctor Babor Gözenek Sıkılaştırıcı Serum Doctor Babor Instant Pore Refiner Gözenek Sıkılaştırıcı Genişlemiş gözenekler ve yağlanmayı Uzman bir dokunuşla ,Sizi sonuca götürcek olan bu mucizevi Serum ,özel aktivler sayesinde kullanıldığı an itibariyle etkisini sunan bu formül her geçen gün yağ salgısını düzenİeyerek daha homejen ve arınmış tertemiz sağlıklı güzel bir Cilt yapısı sunar gözeneklerin daraldığını ve siyah nokta probleminin ortadan kaybolduğunu görebilirsiniz . Siz mücadele etmeyin bırakın Uzman dokunuş mücadele ederek cildinizde harikalar bıraksın . Kullanımı Tercihen Sabah ama dilerseniz Sabah Akşam temiz cilde Tonikten sonra 3/4 pompa alarak tüm yüze hafif masaj yaparak uygulayın ardından uygun bakımla tamamlayın.:)ÇOK SATANLAR