Doctor Babor Ultımate Wrinkle Filler Kırışıklık Doldurucu Solüsyon

Ürün Kodu : DoctorBabor.020   /
Barkod: 4015165319931
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Kırışıklık Doldurucu ile derin kırışıklıkları ve ince çizgileri anında gizleyin.
 

Ürün Faydası


Yenilikçi ve sıradışı jel kıvamında ışık yansıtan pigmentler (silikonsuz doğal aktif maddeler) ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü anında yok eder.Cildi nemlendirir aynı zamanda derin çizgileri doldurur.Daha yumuşak bir cilde kavuşursunuz.
 

Kullanım Şekli


Doğrudan yüzünüzdeki kırışıklıklar üzerine küçük bir miktar uygulayıp masaj yaparak yedirin
 

 


Menşei: Almanya
Üretici / İthalatçı: İNANIR GRUP
Kullanım Zamanı: Sabah Akşam
Cinsiyet: Kadın

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI


Estetisyen Güzellik Uzmanı Mualla İri

Doctor Babor Kırışık Doldurucu Solüsyon Doctor Babor Ultımate Wrinkle Filler Kırışıklık Doldurucu Solüsyon Derin kırışıklıklara karşı etkin sonuç odaklı olan bu Solüsyon kullanıldığı an itibariyle etkisini gösterir zengin içeriğiyle derin çizgileri doldurur ince çizgilerin görünümünü belirgin şekilde yok eder . Yüz ifadesinde daha yumuşak bir görünüm kazandırır. Tek yapmanız gereken temiz cilde Tonikten sonra Sabah Akşam sadece çizgilere sürmek üzerine normal bakımlarla devam edebilirsiniz özellikle özel günlerde makyaj altı olarakta kullanabilirsiniz güvenle .ÇOK SATANLAR