Dolphin Dermaroller System 1.5 mm

Marka:
Ürün Kodu: Dermaroller.003   /
Barkod: 99999211
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Cildi uyarmak, sorunlara karşı tepki vermek amaçlı üretilen dermaroller, ciltte mikro kanallar açar. Açılan mikro kanallar sayesinde kullandığımız cilt bakım ürünlerinin etkinliği artar. 
 

Ürün Faydası
  • Dermaroller üzerinde çok sayıdaki ince iğnelerin bulunduğu elde taşınabilen silindir şeklinde bir aparattır. Uygulamada kullanılacak dermaroller aparatının iğnelerinin çok düzgün ve simetrik olması, titanyum iğnelerden yapılmış olması başarılı bir uygulama için önemlidir. Dermaroller ın iğnelerinin ""Titanyum / Altın"" alaşımından üretilmiş ise cildin hem daha iyi uyarılmasını hem de Dermarollerın daha dayanıklı olmasını sağlamaktadır.   • Dermaroller aparatı cilt üzerinde gezdirerek küçük cilt ponksiyonları oluşturmak, cildin onarımını tetikleyen yeni kolajen üretimini tetiklemek ve cildin kendi kendini yenileme sürecini başlatmak hedeflenir. Kollajen, bağ dokusunda bulunan ve amino asitlerden oluşan vücut proteinidir. Cildin sıkılık, kuvvet ve elastikiyetine yardımcı olan kısmıdır.  


  • Dermaroller uygulaması ile oluşturulan mikro-hasarlar vücudun tamir sürecini tetikler. Yani cilt bu hasarları iyileştirmek için aşırı kolajen üretmeye başlar. Aynı zamanda elastinin oluşumunu stimüle eden büyüme faktörlerinin salınmasına ve kan dolaşımını arttırması neden olmaktadır.  Böylece yaşlı ve kuru cildin yenilenmesi, ölü tabakanın uzaklaştırılarak alttan yeni hücrelerin gelmesi ile birlikte cilde anti-aging katkılar sağlamaktadır.


  • Uygulamanın etkisi mevcut sorunun büyüklüğüne, yaşa ve cilt tipine göre değişmektedir. Genellikle Dermarollerın etkisinin maksimum düzeyde görülmesi birkaç hafta veya birkaç ayı alabilmektedir. Bu nedenle soruna göre ürün kullanılarak etkiyi görme süresi hızlandırılır.
Kullanım Şekli  • Dermaroller’ı dezenfekte spreyin üzerinde yazan talimata uygun olarak steril hale getiriniz. İğneleri herhangi bir yüzey ile temas ettirmeyiniz.
  • Dermaroller’ı uygulama alanına dik gelecek şekilde (90 derecelik açı) tutarak ve hafifçe bastırarak yavaş hareketlerle uygulama yapınız. Böylelikle iğnelerin daha derine inmesini sağlayacaksınız. Yüzeysel uygulamalar cildinizin çizilmesine neden olabilir.
  • Uygulama alanını en az 5 en fazla 8 defa tarayınız. Tarama sayısını aşmanız cildinize zarar verebilir.
  • Uygulama öncesinde ampul, uygulama sonrasında krem, maske, losyon kullabilirsiniz. Cilt tipinize ve uygulama amacınıza göre kullanacağınız bu tip destek ürünler sonuç almanızı hızlandıracaktır.
  • Yaklaşık 20 dakika kadar uygulama alanını her türlü yüzey ile temastan koruyunuz. Kür uygulaması boyunca yaz yada kış en az 30 SPF güneş koruyucu kullanınız.
 


Üretici / İthalatçı: Dolphin Kozmetik
Kullanım Yeri: Saç
Kullanım Zamanı: Ayda 1 - 2 Kez
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI