Ducray Anacaps Reactiv 30 Kapsül Besleyici Gıda Takviyesi

Marka:
Ürün Kodu: Ducray.003   /
Barkod: 3282770105346
5,0 (0)
361,36 TL
 • HIZLI GÖNDERİ

  15:00'a kadar
  onaylanan siparişlerde

 • SORUN YOK!

  14 gün içerisinde
  değişim ve iade

 • KARGOYU DÜŞÜNMEYİN

  150 TL üzeri
  kargo ücretsiz

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Dökülen saçları kökten besleyerek saçı güçlendirir ve kaliteli bir büyüme sağlar.
 

Ürün Faydası


Ducray Anacaps Reactiv 3 x 30 Jel Kapsül, saç ve tırnakların sağlamlık direnç ve hacmi için özel olarak oluşturulmuş bir gıda takviyesidir. Saç canlılığı ve saç döngüsünün düzgün çalışması, doğum, stres, duygusal şok, mevsimsel değişimler, yorgunluk, besin dengesizlikleri gibi olaylardan etkilenebilir. Ducray Anacaps Reactiv içeriğindeki Sistein ve Metionin saç büyümesini desteklerken saç ve tırnakları güçlendirir. Esansiyel bir amino asit olan sistein, derinin, tırnakların ve saçın yapısını oluşturan lifli bir protein olan keratinin ana yapı taşlarından biridir. E vitamini serbest radikallere karşı koruyarak saç büyümesini teşvik eder ve erken yaşlanmadan korur. B5, B6 ve Biotin Vitaminleri saç ve tırnaklardaki hücresel metabolizmayı aktive ederek yapısını güçlendirmeye yardımcı olur. *Saç ve tırnakların güçlerini ve canlılıklarını tam olarak kazanmalarına yardımcı olmak için dengeli bir diyet ve sağlıklı bir yaşam tarzı ile birleştirilmelidir.
 

Kullanım Şekli


Sabahları büyük bir bardak su ile bir kapsül alınız. Tam tedavi için 3 aylık kullanım önerilir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılmaz.
 

 


Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: Pierre Fabre Dermokozmetik A.Ş
Kullanım Zamanı: Sabah veya Akşam
Cinsiyet: Unisex

Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR