Ducray Anaphase Şampuan Dökülme Karşıtı 400ml

Marka:
Ürün Kodu: Ducray.069   /
Barkod: 3282770075526
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Dökülen, canlılığını yitirmiş saçı güçlendirerek gücünü, hacmini ve canlılığını geri kazandırmaya yardımcı olan bakım şampuanı 200ml
 

Ürün Faydası


Ducray Anaphase+ Anti-Hair Loss Complement Shampoo saç dökülmesine karşı tedaviler için ideal bir tamamlayıcıdır. Biyobozunur formülü, saçın güçlü bir şekilde büyümesi için gerekli besinleri sağlayan bir vitamin kompleksi içerir. Monolaurin, saç dökülmesine asıl sebep olan enzime etki ederek saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur. Özel formülü, dökülme eğiliminde olan saçlara hacim kazandırır. Saçların gücünü ve direncini arttırır.
 

Kullanım Şekli


2 yıkama şeklinde uygulayın. İlk uygulamada bir miktar şampuan ile saçlarınızı nazikçe köpürtün ve durulayın. İkinci uygulamada Şampuanlı saça 2-3 dakika masaj yaparak uygulamayı tekrarlayın ve şampuanın tedavi edici etkisini ortaya çıkarın. Ardından saçlarınızı güzelce durulayın.
 

Uyarılar


Gözle temas etmesi durumunda suyla yıkayınız. Çocukların ulaşa bileceği yerlerden uzak tutunuz. Harici kullanım içindir. Ürün ambalajı açıldıktan sonra 12 ay içinde tüketilmelidir.
 

 


Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: Pierre Fabre Dermokozmetik A.Ş
Kullanım Zamanı: Sabah yada Sabah ve Akşam

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR