Ducray Creastim Lotion 2x30ml Kadın Tipi Saç Dökülmesi

Marka:
Ürün Kodu: Ducray.005   /
Barkod: 3282779421577
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Kadınlarda dönemsel stres, yorgunluk,hamilelik sonrası saç dökülmesine karşı bakım losyonu 2*30ml
 

Ürün Faydası


Kreatin, vitamin ve tetrapeptidde zenginleştirilmiş Ducray Creastim Anti-Hair Loss Lotion, saç dökülmesini en aza indirmeyi ve saç gelişimini yeniden etkinleştirmeyi amaçlayan tamamen orijinal bir üründür. Zaman zaman saç dökülmesi durumunda ideal çözümdür. Biotin ve B5 vitamini ile beslenen bu losyon, mevsimsel ve hormonal değişiklikler, fiziksel ve psikolojik stres ve agresif saç tedavilerinin neden olduğu hasarı tersine çevirir. Aktif maddelerin birleşimi sayesinde, saç köklerine gerekli enerjiyi sağlayarak hücrelerin çoğalmasını teşvik eder. Saç büyüme fazının korunmasında ve saç derisinin mikrosirkülasyonunun içerdiği ana faktörleri uyararak katalizör görevi görür. Bir aylık tedaviden sonra, saç dökülmesi durduğundan saç kütlesi artar. Saçlar kuvvetlendirilir, yoğunluk kazanır ve hacmini ve canlılığını kurtarır. Tüm saç tiplerine uygundur. Paraben içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir.
 

Kullanım Şekli


Haftada 3 kez doğrudan kuru kafa derisine püskürtülerek uygulayın (10 pompa). Saçları yıkamadan önce losyonu masaj yapın ve en az 2 saat bekletin. En az iki ay kullanmaya devam edin. Tek bir kutuda iki aylık ürün vardır. Anaphase Cream Shampoo ve Anacaps Besin Takviyesi ile birlikte kullanılması önerilir. *Sadece yetişkin kullanımı içindir
 

Uyarılar


Göz uygulamayınız. Ürünü içmeyiniz ve yutmayınız. Ürünü direk solumayınız ve iyi havalandırılmış alanda kullanınız. Yalnızca haricen kullanılır. Çocuk ve ergen kullanımına uygun değildir. Ambalaj açıldıktan sonra 12 ay içinde tüketilmelidir.
 

İçermez

Paraben İçermez


Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: Pierre Fabre Dermokozmetik A.Ş
Kullanım Zamanı: Sabah veya Akşam
Cinsiyet: Kadın

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR