Ducray Hidrosis Control Terleme Karşıtı Roll-On 40ml

Marka:
Ürün Kodu: Ducray.027   /
Barkod: 3282770108453
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Aşırı terlemeye ve kokuya karşı 48 saat koruma sağlayan koltuk altı roll-onu 40ml
 

Ürün Faydası


Ducray Hidrosis Control Antiperspirant Roll-On, aşırı koltuk altı terlemesi sorununa cevap veren üç etkili bir üründür. Hassas ciltlerde dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygundur. Bu roll-on deodorantı, fazla nemi emen, vücut kokusunu nötralize eden ve cilt yüzeyindeki bakteriyel çoğalmayı sınırlayan iki doğal bileşen içerir. Birincisi olan Çinko risinoleat, koku moleküllerini artık algılanamayacak şekilde yakalar ve emer. İkinci doğal bileşen olan pirinç nişastası cildi nemlendirir ve matlaştırır, aktif bir doğal terlemeyi önleyici madde olarak işlev görür. Aktif bileşenlerin sinerjisi sayesinde üçlü etki formülü şunları sağlar: nemi emmek, terin parçalanmasından kaynaklanan bakteri kaynaklı kokuları yakalamak, cilt yüzeyindeki bakteriyel çoğalmayı sınırlayarak arındırmak. Alkol veya parfüm içermeyen yüksek toleranslı formül dermatolojik olarak test edilmiştir.
 

Kullanım Şekli


Ducray Hidrosis Control Antiperspirant Roll-Onu günde bir kez (sabah veya akşam) temiz, kuru cilde uygulayın. Hasar görmüş cilt üzerinde kullanmayın. Tıraştan sonra kullanmayın. 18 yaşın altındaki kişiler tarafından kullanılmamalıdır.
 

Uyarılar


yaralanmış cilde veya tıraştan sonra kullanmayınız. Ürün ambalajı açıldıktan sonra 6 ay içinde tüketilmelidir.
 

İçermez

Parfüm içermez, Alkol içermez


Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: Pierre Fabre Dermokozmetik A.Ş
Kullanım Zamanı: Sabah
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR