Ducray Kelual DS Kepek Karşıtı Bakım Seti

Marka:
Ürün Kodu: Ducray.085   /
Barkod: 3282779295215
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


 Ducray Kelual Ds Kepek Şampuan 100ml:Kabuklanma, pullanma ve yoğun kepek bakım şampuanı

Ducray Elution Şampuan 200ml:Saç derinizi nazikçe temizler ve kepeğin tekrar oluşmasını azaltmaya yardımcı koruyucu bakım şampuanı 200ml
 

Ürün Faydası


 Ducray Kelual Ds Kepek Şampuan 100ml:Ducray Kelual DS Tedavi Şampuanının formülü, tamamlayıcı olan Cyclopiroxolamin ve zinc pyrithione olmak üzere 2 antimikrobiyal aktif bileşen içerir. Kepeklerin temel nedeni olan mayalara (type malassezia) karşı etkilidirler. Ayrıca, kepek önleyici aktiviteyi potansiyel kılan ve saç derisini dezenfekte eden orijinal soyucu aktif bileşen olan Keluamid içerir. Ducray Kelual DS Şampuanı, özellikle ciddi kepek durumlarıyla savaşmak için formüle edilmiş yatıştırıcı bir şampuandır. B-Glycyrrhetinic Asit meyan kökü kökünden elde edilir, kızarıklığı ve tahrişi yatıştırmaya ve dindirmeye yardımcı olur. Formül kepekten uzun süreli bir rahatlama sağlar ve kafa derisini kaşıntı ve rahatsızlık hissinden hızlı bir şekilde alır. Hızlı ve uzun ömürlü sonuçlar sunmak için şiddetli kepek koşullarında yer alan tüm faktörlere etki eder.

Ducray Elution Şampuan 200ml:Ducray Elution Rebalancing Shampoo, saçları zayıflatabilecek veya zarar verebilecek kepek önleyici tedavilerin takibi için önerilen nazik bir dermo koruyucu şampuandır. Bu iyi tolere edilen formül, saç derisini nazikçe temizler ve çinko glukonat ve B5 vitamini gibi aktif aktif bileşenlerle birleştirilen çok hafif temizleme tabanı sayesinde tekrarlanan kepek riskini azaltır. Kepek önleyici tedavilerin devamı için ideal olan bu ürün, cildin ve saçın doğal pH dengesini iyileştirerek daha iyi nemlendirme sağlar ve kuruma ve pullanmayı azaltır. Panthenol saçı yumuşak tutar ve sağlıklı bir parlaklık verir. Piroctone Olamine sağlıklı bir kafa derisi oluşumuna yardımcı olur. Çinko Glukonat hassas saç derisini ve Glisin de kaşıntıyı yatıştırır. Nazik, nemlendirici formül saç derisinin doğal dengesini temizler, rahatlatır ve korur. Kepek tedavisi şampuanlarının etkinliğini uzatmaya yardımcı olur. Saç derisini rahatlatır ve parlaklığı arttırırken saç dolaşıklığını çözer. Boyalı saçlar için güvenli. Doğada çözünebilir formdadır.
 

Kullanım Şekli


 Ducray Kelual Ds Kepek Şampuan 100ml:Ducray Kelual Ds Kepek Şampuanı zengin bir köpük haline getirin ve saç derisine hafifçe masaj yaparak uygulayın. Üç dakika bekletin. Durulayın ve tekrar uygulayın. Son uygulamadan sonra iyice durulayın. İki hafta boyunca haftada üç kez kullanın, genel bakım olarak haftada bir kez kullanın. Ducray Elution şampuanı ile birlikte kullanılması tavsiye edilir.

Ducray Elution Şampuan 200ml:Şampuanı ıslak saça; saç derisine hafifçe masaj yaparak uygulayın. Etkisini göstermesi için birkaç dakika bekleyin ve durulayın. Uygulamayı tekrarlayın ve iyice durulayın. İstanilen sıklıkta kullanılabilir.
 

Uyarılar


 Ducray Kelual Ds Kepek Şampuan 100ml:Ducray Kelual Ds Kepek Şampuan kullanırken Göz ve yara olan cilt bölgeleri ile temasından kaçınınız. Gözlere temas etmesi durumunda bol suyla yıkayınız. Ürün ergenlik dönemindeki gençler ve yetişkinler için uygundur.

Ducray Elution Şampuan 200ml:Gözle temas etmesi durumunda bol suyla yıkayın. Ürün ambalajı açıldıktan sonra 12 ay içinde tüketilmelidir.
 

İçermez

Paraben içermez


Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: Pierre Fabre Dermokozmetik A.Ş

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR