Ducray Kelual DS Kepek Karşıtı Bakım Seti

Marka:
Ürün Kodu : Ducray.085   /
Barkod: 3282779295215
%29 İndirim
183,00 TL 129,90 TL
 • HIZLI GÖNDERİ

  16:00'a kadar
  onaylanan siparişlerde

 • SORUN YOK!

  30 gün içerisinde
  değişim ve iade

 • KARGOYU DÜŞÜNMEYİN

  180 TL üzeri
  kargo ücretsiz

 Listeme Ekle  Karşılaştır

Kullanım Amacı


 Ducray Kelual Ds Kepek Şampuan 100ml:Kabuklanma, pullanma ve yoğun kepek bakım şampuanı

Ducray Elution Şampuan 200ml:Saç derinizi nazikçe temizler ve kepeğin tekrar oluşmasını azaltmaya yardımcı koruyucu bakım şampuanı 200ml

Ürün Faydası


 Ducray Kelual Ds Kepek Şampuan 100ml:Ducray Kelual DS Tedavi Şampuanının formülü, tamamlayıcı olan Cyclopiroxolamin ve zinc pyrithione olmak üzere 2 antimikrobiyal aktif bileşen içerir. Kepeklerin temel nedeni olan mayalara (type malassezia) karşı etkilidirler. Ayrıca, kepek önleyici aktiviteyi potansiyel kılan ve saç derisini dezenfekte eden orijinal soyucu aktif bileşen olan Keluamid içerir. Ducray Kelual DS Şampuanı, özellikle ciddi kepek durumlarıyla savaşmak için formüle edilmiş yatıştırıcı bir şampuandır. B-Glycyrrhetinic Asit meyan kökü kökünden elde edilir, kızarıklığı ve tahrişi yatıştırmaya ve dindirmeye yardımcı olur. Formül kepekten uzun süreli bir rahatlama sağlar ve kafa derisini kaşıntı ve rahatsızlık hissinden hızlı bir şekilde alır. Hızlı ve uzun ömürlü sonuçlar sunmak için şiddetli kepek koşullarında yer alan tüm faktörlere etki eder.

Ducray Elution Şampuan 200ml:Ducray Elution Rebalancing Shampoo, saçları zayıflatabilecek veya zarar verebilecek kepek önleyici tedavilerin takibi için önerilen nazik bir dermo koruyucu şampuandır. Bu iyi tolere edilen formül, saç derisini nazikçe temizler ve çinko glukonat ve B5 vitamini gibi aktif aktif bileşenlerle birleştirilen çok hafif temizleme tabanı sayesinde tekrarlanan kepek riskini azaltır. Kepek önleyici tedavilerin devamı için ideal olan bu ürün, cildin ve saçın doğal pH dengesini iyileştirerek daha iyi nemlendirme sağlar ve kuruma ve pullanmayı azaltır. Panthenol saçı yumuşak tutar ve sağlıklı bir parlaklık verir. Piroctone Olamine sağlıklı bir kafa derisi oluşumuna yardımcı olur. Çinko Glukonat hassas saç derisini ve Glisin de kaşıntıyı yatıştırır. Nazik, nemlendirici formül saç derisinin doğal dengesini temizler, rahatlatır ve korur. Kepek tedavisi şampuanlarının etkinliğini uzatmaya yardımcı olur. Saç derisini rahatlatır ve parlaklığı arttırırken saç dolaşıklığını çözer. Boyalı saçlar için güvenli. Doğada çözünebilir formdadır.

Kullanım Şekli


 Ducray Kelual Ds Kepek Şampuan 100ml:Ducray Kelual Ds Kepek Şampuanı zengin bir köpük haline getirin ve saç derisine hafifçe masaj yaparak uygulayın. Üç dakika bekletin. Durulayın ve tekrar uygulayın. Son uygulamadan sonra iyice durulayın. İki hafta boyunca haftada üç kez kullanın, genel bakım olarak haftada bir kez kullanın. Ducray Elution şampuanı ile birlikte kullanılması tavsiye edilir.

Ducray Elution Şampuan 200ml:Şampuanı ıslak saça; saç derisine hafifçe masaj yaparak uygulayın. Etkisini göstermesi için birkaç dakika bekleyin ve durulayın. Uygulamayı tekrarlayın ve iyice durulayın. İstanilen sıklıkta kullanılabilir.

Uyarılar


 Ducray Kelual Ds Kepek Şampuan 100ml:Ducray Kelual Ds Kepek Şampuan kullanırken Göz ve yara olan cilt bölgeleri ile temasından kaçınınız. Gözlere temas etmesi durumunda bol suyla yıkayınız. Ürün ergenlik dönemindeki gençler ve yetişkinler için uygundur.

Ducray Elution Şampuan 200ml:Gözle temas etmesi durumunda bol suyla yıkayın. Ürün ambalajı açıldıktan sonra 12 ay içinde tüketilmelidir.

İçindekiler


 Ducray Kelual Ds Kepek Şampuan:Su (Aqua), Sodyum Lauret Sülfat, Peg-7 Gliseril Kokoat, Distearil Ftalik Asit Amid, Polisorbat 20, Koko-Glukozid, Siklopiroks Olamin, Lauril Betain, Asetamid Mea, Çinko Prition, Setearet-60 Miristil Glikol, Akrilatlar/C10-30 Alkil Akrilat Krospolimer, Dmdm Hidantoin, Koku (Parfüm), Glisiretinik Asit, Metilizotiazolinon, Polikuaterniyum-10, Sodyum Polinaftalensülfonat

Ducray Elution Şampuan 200ml:Su, Sodyum Loril Eter Sülfat, Peg-7 Gliseril Kokoat, Polisorbat 20, Koko-Glikozit, Glisin, Lauril Betain, Propilen Glikol, Çinko Glukonat, Setearet-60 Miristil Glikol, Disodyum Edta, Koku (Parfüm), Glikol Palmitat, Glikol Stearat, Guar Hidroksipropiltrimonyum Klorür, Metilizotiazolinon, Pantenol, Pirokton Olamin, Sodyum Hidroksit
Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: Pierre Fabre Dermokozmetik A.Ş

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR