Ducray Kelual DS Şampuan Kabuklu Yoğun Kepek, Pullanma Ve Kaşıntı Önleyici Bakım Seti

Marka:
Ürün Kodu: Ducray.090   /
Barkod: 999993603
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Ducray Kelual Ds Şampuan Kabuklu Yoğun Kepek 100ml


Kullanım Amacı


Kabuklanma, pullanma ve yoğun kepek bakım şampuanı


Ürün Faydası


Ducray Kelual DS Tedavi Şampuanının formülü, tamamlayıcı olan Cyclopiroxolamin ve zinc pyrithione olmak üzere 2 antimikrobiyal aktif bileşen içerir. Kepeklerin temel nedeni olan mayalara (type malassezia) karşı etkilidirler. Ayrıca, kepek önleyici aktiviteyi potansiyel kılan ve saç derisini dezenfekte eden orijinal soyucu aktif bileşen olan Keluamid içerir. Ducray Kelual DS Şampuanı, özellikle ciddi kepek durumlarıyla savaşmak için formüle edilmiş yatıştırıcı bir şampuandır. B-Glycyrrhetinic Asit meyan kökü kökünden elde edilir, kızarıklığı ve tahrişi yatıştırmaya ve dindirmeye yardımcı olur. Formül kepekten uzun süreli bir rahatlama sağlar ve kafa derisini kaşıntı ve rahatsızlık hissinden hızlı bir şekilde alır. Hızlı ve uzun ömürlü sonuçlar sunmak için şiddetli kepek koşullarında yer alan tüm faktörlere etki eder.


Kullanım Şekli


Ducray Kelual Ds Kepek Şampuanı zengin bir köpük haline getirin ve saç derisine hafifçe masaj yaparak uygulayın. Üç dakika bekletin. Durulayın ve tekrar uygulayın. Son uygulamadan sonra iyice durulayın. İki hafta boyunca haftada üç kez kullanın, genel bakım olarak haftada bir kez kullanın. Ducray Elution şampuanı ile birlikte kullanılması tavsiye edilir.


Uyarılar


Ducray Kelual Ds Kepek Şampuan kullanırken Göz ve yara olan cilt bölgeleri ile temasından kaçınınız. Gözlere temas etmesi durumunda bol suyla yıkayınız. Ürün ergenlik dönemindeki gençler ve yetişkinler için uygundur.


İçindekiler


Su (Aqua), Sodyum Lauret Sülfat, Peg-7 Gliseril Kokoat, Distearil Ftalik Asit Amid, Polisorbat 20, Koko-Glukozid, Siklopiroks Olamin, Lauril Betain, Asetamid Mea, Çinko Prition, Setearet-60 Miristil Glikol, Akrilatlar/C10-30 Alkil Akrilat Krospolimer, Dmdm Hidantoin, Koku (Parfüm), Glisiretinik Asit, Metilizotiazolinon, Polikuaterniyum-10, Sodyum PolinaftalensülfonatDucray Kelual Ds Cream Pullanma Karşıtı Bakım Kremi 40ml


Kullanım Amacı


Pullanma karşıtı saç derisinin kenarında ve yüzde (kaşlar, burun kenarları, gözkapakları) bulunan pullanmayı ortadan kaldırır ve cildi arıtıran bakım kremi


Ürün Faydası


Ducray Kelual DS Cream, daha kesin olarak yüz seviyesinde (kaşlar, burun, yüz kenarı), tahriş olmuş kepeklenmiş cildin bakımı için özel olarak formüle edilmiştir. Bu krem, kafa derisinin kenarı, kaşlar, burnun yanları ve göz kapakları gibi tahrişe eğilimli bölgelerdeki pullanmayı önler ve cildi arındırır Formulü ciltteki tüm yağlanma ve kepeklenme bulgularına etki etmeyi mümkün kılar: B-Glycyrrhetinic asit ve alfa-bisabolol, kızarıklığı ve tahrişi yatıştırmaya yardımcı olur. Piroctone olamine, Malassezianın çoğalmasını önleyen temizleyici bir etki sunar. Keluamid ve guanidin glikolat, yüzeye yapışmış kirlilikleri (epidermisteki ölü hücreler) ortadan kaldırmak için birlikte çalışır. Dermatolojik olarak test edilmiştir.


Kullanım Şekli


Temiz cilde sabah ve/veya akşam uygulayın.


Uyarılar


Gözle direkt temasından kaçının. Güneşe direk maruziyetten kaçının ve bu ürünü kullanırken bir güneş koruyucu kullanın. Cildinizde karıncalanma hissetmeniz durumunda iki uygulama arasındaki süreyi iki katına çıkarın. Ürün ambalajı açıldıktan sonra 6 ay içinde tüketilmelidir.


İçindekiler


Su (Aqua), Sodyum Lauret Sülfat, Peg-7 Gliseril Kokoat, Distearil Ftalik Asit Amid, Polisorbat 20, Koko-Glukozid, Siklopiroks Olamin, Lauril Betain, Asetamid Mea, Çinko Pirition, Setearet-60 Miristil Glikol, Akrilatlar/C10-30 Alkil Akrilat Krospolimer, Dmdm Hidantoin, Koku (Parfüm), Glisirretinik Asit, Metilizotiazolinon, Polikuaterniyum-10, Sodyum Polinaftalensülfonat


Ducray Kelual Ds Foaming Gel Yüz ve Vücut Temizleme Jeli 200ml


Kullanım Amacı


Pullanma karşıtı saç derisinin kenarında ve yüzde (kaşlar, burun kenarları, gözkapakları) bulunan pullanmayı arındırmaya yardımcı yıkama jeli


Ürün Faydası


Ducray Kelual DS Foaming Gel, kızarıklık ve pullanma olan tahriş olmuş cildi, nazikçe arındırır ve rahatlatır. Yenilikçi formülü Malassezianın (kepeğe ve pullanmaya neden olan mayalar) çoğalmasını sınırlar, kızarıklığı ve tahrişleri yatıştırır. Aynı zamanda cilt lekelerini de ortadan kaldırır. Keluamid, Gliserin kaşıntı ve fiziksel rahatzılığı yatıştırırken pul oluşumunu gidermek için bir ıslatıcı madde olarak görev yapar, Piroctone olamine cildi tahriş eden mantar mayalarına karşı savaşır, Çinko glukonat cildin yatışmasını sağlar. Sabun içermez. Kokusuzdur. Hipoalerjeniktir. Dermatolojik olarak test edilmiştir.


Kullanım Şekli


Nemli cilde sabah ve/veya akşam güzelce köpürterek uygulayın. Birkaç dakika etki etmesine izin verdikten sonra durulayın. Nazikçe kurutun.


Uyarılar


Göz ile temasından kaçınınız. Ürün ambalaşı açıldıktan sonra 12 ay içinde tüketilmelidir.


İçindekiler


Su (Aqua), Laktamid Mea, Sodyum Cocamphoacetate, Setearet-60, Miristil Glikol, Desil Glukosid, Disodyum Kokoil Glutamat, Polisorbat 20, Sodyum Klorür, Sitrik Asit, Askorbil Palmitat, Coco-Glikoz, Gliserin, Gliseril Oleat, Hidrojene Hurma Gliseridler Sitrat , Lesitin, Peg-120 Metil Glikoz Dioleate, Piroctone Olamin, Propilen Glikol, Sodyum Benzoat, Tokoferol, Trisodyum Etilen Diamin Disüsinat, Çinko Glukonat.


Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: Pierre Fabre Dermokozmetik A.Ş
Kullanım Zamanı: Hafta 2-3
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR