Ducray Neoptide Losyon Kadın Tipi Saç Dökülmesi 3*30ml

Marka:
Ürün Kodu: Ducray.007   /
Barkod: 3282770145977
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Kadınlardaki saç dökülmesini ve saç köklerinin küçülmesini önlemeye yardımcı olan bakım losyonu 3*30ml
 

Ürün Faydası


Ducray Neoptide Hair Lotion Spray, kadınlarda kronik saç dökülmesini engellemek için özel olarak tasarlanmıştır. Tetrapeptid + Neoruscine + Nicotinamid + GP4G formülü ile saç büyümesini uyarır. Neoptide saç dökülmesi losyonu, anajen fazı (saç büyüme fazı) uyarmak için doğrudan saç kökünde çalışır. Amino asit konsantrasyonu, saç hücrelerinin çoğalmasını destekler. B3 vitamini, amino asitler ve aktif bitkisel vitaminlerin gelişmiş bir kompleksi folikül ömrününü uzatmak ve sağlıklı bir büyüme için çalışır. Kronik saç dökülmesi önlenir. Dahası, kafa derisinin mikrosirkülasyon ile tüm kıl şaftı uyarılır; bu da saç uzunluğunun artmasına neden olur. Böylece saç dökülmesi yavaşlar ve saç kütlesi artar. Hafif dokusu, kolayca nüfuz eder, saçlarda kalıntı bırakmaz.
 

Kullanım Şekli


Günde bir kez, tercihen akşamları doğrudan kuru saç derisine 1 ml (yaklaşık 12 sprey) Neoptide saç losyonu sürün. Saç derisine maruz kalan saçları kabaca 12 eşit bölüme ayırın. Ayırdığınız her bölgeye yaklaşık 10cm mesafeden kafa derisi çizgisi boyunca olacak şekilde 1puff püskürtün. Saçınıza masaj yapın ve yıkamadan önce en az 2 saat önce saç derisinde bırakın. İstediğiniz sıklıkta kullanın. En iyi sonuçlar için en az 3 ay kullanın. Bir kutu 3 aylık tedaviyi karşılar. Sonuçlarınızı geliştirmek için, Anaphase cream şampuan kullanmanızı öneririz. Anaphase, sağlıklı görünen saçları desteklemek için Neoptide ile çalışan, vitamin bakımından zengin bir şampuandır.
 

 


Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: Pierre Fabre Dermokozmetik A.Ş
Kullanım Zamanı: Sabah veya Akşam
Cinsiyet: Kadın

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR