Ducray Squanorm Oil Dandruff Yağlı Kepek Şampuanı 200ml

Marka:
Ürün Kodu: Ducray.009   /
Barkod: 3282770037586
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Yağlı kepeği önlemeye yardımcı olur ve aşırı sebum salgılanmasını düzenleyen bakım şampuanı
 

Ürün Faydası


Ducray Squanorm Anti-Dandruff Shampoo for Oily Hair, kaşıntılı yağlı saç derisi ile ilişkili kepek durumuna maruz kalan kişilere tavsiye edilen yağlı ve yapışan kepekleri en aza indirmek için özel olarak formüle edilmiş bir kristal bakım şampuanıdır. Bu spesifik kepek biçimi, fazla sebum üretimi nedeniyle kafa derisine yapışan büyük, sarımsı pullar olarak görülür. Bu şampuan yağlı kepek tedavisi için 4 temel aktif içerir. Guanadine Glycolate keratoreducing aktifi pullanmayı önler. Piroctone olaminin cildi tahriş eden mantar enfeksiyonlarını yok ettiği bilinmektedir. Sabal serrulata özü, aşırı sebum üretimini azaltan ve kontrol eden bir aktiftir. Bisabolol: kaşıntıyı yatıştırır. Kepekleri kalıcı olarak yok etmeyi sağlar ve sebumun aşırı salgılanmasını düzenler.
 

Kullanım Şekli


2 yıkama şeklinde uygulayın. İlk uygulamada bir miktar şampuan ile saçlarınızı nazikçe köpürtün ve durulayın. İkinci uygulamada Şampuanlı saça 2-3 dakika masaj yaparak uygulamayı tekrarlayın ve şampuanın tedavi edici etkisini ortaya çıkarın. Ardından saçlarınızı güzelce durulayın. 6 hafta boyunca haftada 2 ila 3 kez kullanın. Zayıflamış saç derileri için Ducray Elution Shampoo ile dönüşümlü olarak veya birlikte kullanmanızı öneririz.
 

Uyarılar


Göz ve yara olan cilt bölgeleri ile temasından kaçınınız. Gözlere temas etmesi durumunda bol suyla yıkayınız. Ürün ergenlik dönemindeki gençler ve yetişkinler için uygundur.
 

 


Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: Pierre Fabre Dermokozmetik A.Ş
Kullanım Zamanı: Haftada 2 kez
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR