EasyVit EasyQ Omega 3 30 Çiğneme Tableti

Marka:
Ürün Kodu : Easyvit.001   /
Barkod: 8681794082506
5,0 (7)
320,45 TL
 • HIZLI GÖNDERİ

  15:00'a kadar
  onaylanan siparişlerde

 • SORUN YOK!

  14 gün içerisinde
  değişim ve iade

 • KARGOYU DÜŞÜNMEYİN

  750 TL üzeri
  kargo ücretsiz

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Ürün Faydası


Detaylı bilgi için whatsapp hatımızdan veya sitemiz üzerindeki canlı destekten ve 08504324369 numaralı telefondan uzmanlarımıza danışabilirsiniz.
 

Kullanım Şekli


Takviye edici gıda olarak, 4-10 yaş çocukların tercihen sabah öğününden önce 1 çiğnenebilir form tüketilmesi önerilir.
 

Uyarılar


Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenme yerine geçemez.. Dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşam için önemlidir. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Balık yağının günlük alım dozu kg vücut ağırlığı başına 50 mg/ günü geçmemelidir.
 

İçermez

Şeker ve Yapay Maddeler İçermez


Menşei: Norveç
Üretici / İthalatçı: Farma Ege İç ve Dış Tic. Ltd.
Kullanım Zamanı: Sabah

Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR