Eeose Saç Dökülmesine Karşı Çift Etkili Serum

Marka:
Ürün Kodu: Eeose.004   /
Barkod: 8680057350130
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

 DÖKÜLME KARŞITI [GÜNGÜZ]:Sabah kullanılan LiposoPenatraitt Serum, saç dökülmesine karşı formüle edilmiştir. Her sabah 5-6 kez saçınıza püskürterek güne başlayabililirsiniz.SERUM NO.2: SAÇGÜÇLENDİRİCİ [GECE]: Akşam kullanılan StimuPeptide Serum ise içeriğindeki bioaktivitesi çok yüksek etken maddelerle saçlara yoğun bakım yapıyor. Serum sayesinde saçlarınız güçleniyor. 
Kullanım Şekli


Kuru veya nemli saçlı deri üzerine uygulanır ve dairesel hareketlerle hafifçe masaj yapılarak deriye yedirilir. Durulanmaz. Özellikle saç dökülmesinin yaşandığı bölgeler olmak üzere tüm saçlı deriye kullanılması önerilir.SERUM NO.1.LiposoPenatraitt Serum:DÖKÜLME KARŞITI,[GÜNDÜZ]50 MLSORUNSaç Dökülmesi erkeklerde 20’li yaşlarda başlar, daha ileriki yaşlarda ortalama her iki erkekten birinde görülür. Yoğunluğu ve dökülme şekli farklılık gösterse de kadınlarda da sıkça rastlanan bir problemdir.YENİLİKÉEOSE Laboratuvarları tarafından saç dökülmesine karşı formule edilen LiposoPenetraitt Serum.Erkekler ve kadınlar kullanabilir.İÇERİKROVISOME, SERENOA SERRULATA, PHYTOCOMPLEXUYGULAMAKuru veya nemli saçlı deri üzerine uygulanır ve dairesel hareketlerle hafifçe masaj yapılarak deriye yedirilir. Durulanmaz. Özellikle saç dökülmesinin yaşandığı bölgeler olmak üzere tüm saçlı deriye kullanılması önerilir.SERUM NO.2.StimuPeptide Serum:SAÇ GÜÇLENDİRİCİ SERUM, [GECE]:50 MLSORUNSaç dökülmesi erkeklerde tipik olarak alnın iki yanından başlayıp saç çizgisinin geriye çekilmesi ve tepe bölgesinin incelip açılması ile seyreder. Bu bölgelerde dökülen saçların yerine her bir döngüde daha küçük ve cılız saçlar çıkar ve ilerleyen zamanlarda tüy şeklinde olan bu saçlar da tamamıyle kaybolur. Kadınlarda bu tip yoğun bölgesel açılmalar yerine saçlı derinin tamamında saçlar incelir ve seyrekleşir. Saç dökülmesi yaşayan kişilerde, dökülmenin engellenmesi yeterli değildir, saç için uygun ortam yaratılmalıdır.YENİLİKÉEOSE Laboratuvarları tarafından sağlıklı saçlar için formüle edilen, saçları güçlendiren StimuPeptide Serum. Erkekler ve kadınlar kullanabilir.İÇERİKPEPTIDE COMPLEX, PROCYANIDIN, GP4G, CAFFEINE & FORSKOHLI, KERASTIM SUYGULAMAKuru veya nemli saçlı deri üzerine uygulanır ve dairesel hareketlerle hafifçe masaj yapılarak deriye yedirilir. Durulanmaz. Özellikle saç dökülmesinin yaşandığı bölgeler olmak üzere tüm saçlı deriye kullanılması önerilir.EEOSE SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI ÇİFT ETKİLİ DERMATOLOJİK SERUMUN ETKİNLİĞİ VE GÜVENİLİRLİĞİ KLİNİK TESTLERLE KANITLANMIŞTIR.EN İYİ SONUÇ İÇİN EEOSE SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI ŞAMPUANLARLA BİRLİKTE KULLANIN.
 


Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Eose Laboratuvarları San.Ltd.Şti.
Kullanım Yeri: Vücut
Kullanım Zamanı: Akşam
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR