Embryolisse Ürünler

230,00 TL 175,00 TL
%24indirim

Embryolisse

GÜZELLİK SIRRI EMBRYOLİSSE
1950 yılında Paris’te cilt sorunları üzerinde çalışan Dr. Tricot, Embryolisse geliştirdi. Güzellik sırrı olarak da adlandırılan ürün, kullanıcılarının cilt ihtiyaçlarını benimsemektedir.
İçerikleri incelendiğinde tamamen doğal ürünler kullanıldığı görülen Embryolisse, çok geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Embryolisse kullananlar tarafından tam not almıştır. Özellikle makyaj ürünleriyle de sevilen dev marka, tasarımlarında Fransız zarafetini yansıtmaktadır.

Sağlıklı cilt görünümü
Makyaj artistleri tarafında da kullanılan Embryolisse pudra ve Embryolisse kapatıcı ürünlerine güvenebilirsiniz. 65 yıldan beri bu marka hem dermatologların, hem eczacıların hem de makyaj artistlerinin favorisi haline gelmiştir.
Güzel ve sağlıklı bir cilde kavuşmanın formüllerini içeren Embryolisse ürünleri kullanıcılarına iyi hissettirmeyi garantileyecektir. Temizleyiciler, makyaj ürünleri, besleyici ürünler ve anti aging ürünlerini Embryolisse markası altında ulaşabilirsiniz.

Makyajda da iddialı
Makyaj yapmak bazen iyi hissetmek bazen ise girilen ortama uyum sağlamak için gerekli olan bakım türlerinden biridir. İnsanlar istedikleri görünüme ulaşmak, gözlerini, dudaklarını veya kirpiklerini daha belirgin halen getirmek için sık sık makyaj malzemeleri kullanırlar.
Embryolisse Ürünleri arasında yer alan Embryolisse Concealer bej ve pembe rengi göz halklarının halkalarını azaltmaya yardımcı olur. Mavi halkalar için pembe, kahverengi halkalar için bej tonunu kullanabilirsiniz. Ürün içeriğinde bulunan E ve B3 vitamini göz çevresini nemlendirecek, kırışık görünümü azaltacaktır.

Pudra seçiminde de Embryolisse
Embryolisse üretmiş olduğu Embryolisse pudra ile ilk amacı mineral şeklinde tüm ihtiyaçları karşılamaktır. Asla maske gibi durmayan ürün, ince ve hafif yumuşak dokusu sayesinde ışığı yansıtacaktır. Mineral pigmentleri ışığı yansıtması kırışıkların ve ince çizgilerin dolu gösterir, bununla birlikte pürüzsüz bir görünüme ulaşılabilinir. İçeriğinde bulunan lif kabağı yağı hücre yenilenmesini destekleyerek, kuruluğu da giderir. Normal cilt, kuru cilt, yağlı cilt, karma cilt, olgun cilt kullanıma uygundur.

Kusursuz görünüm sunar
Hangi cilt tipine sahip olursanız olun cildinizi en iyi şekilde nemlendirmeniz gerekir. Çünkü iyi nemlenmiş bir cilt ışığı harika bir şekilde yansıtacaktır. Pürüzsüz bir görünüm yine nemlenmiş bir cilt ile mümkün olacaktır.
Embryolisse nemlendirici ürünleri sayesinde optimal su tutma yeteneğini sahip cilt sağlıklı bir şekilde görünür. Günlük cilt bakım rutini cildin dış faktörlere karşı korunması için oldukça önemlidir.
Hava durumunun etkileri, cilt için kullanılan suyun sert olması, güneş ışınları cildin nemini kaybetmesine neden olur. Nemini kaybeden cilt ise donuk, kuru ve mat bir görünümle birlikte cilt renginde de değişikliğe sebep olur. Hem yüz hem de vücut için üretilen Embryolisse nemlendirici ürünleri tercih ederek bu kötü durumun önlemini alabilirsiniz.

Neden Embryolisse?
Günümüzde cilt ihtiyaçlarına uygun olarak ürettiği formüller ile çözümler sayesinde birçok kullanıcı kitlesine sahip olan Embryolisse, makyaj ürünleri ve gün sonunda yorulan cilde özel bakım rutini ürünleriyle karşınızdadır.
Güvenle tercih edebileceğiniz ürünleri, daha önce gereken dermatolojik testlerden geçerek patent almıştır.