Embryolisse Göz Çevresi Aydınlatıcı 4.5 gr

Marka:
Ürün Kodu: Embryolisse.015   /
Barkod: 3350900001834
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Yorgunluk giderici ve canlandırıcı ekspres bakım sağlayan Radiant Stick bakışlarınıza uyanır uyanmaz derinlik kazandıracak!
 

Ürün Faydası


Radiant eye göz çevresi için yapılandırıcı ve nemlendirici bir bakım sağlayarak göz çevresindeki dokuların şişkinliğini azaltır, koyu halkalar ve göz altı torbaları ile savaşır. Göz çevresini nemlendirirken korur, ince kırışıklıklara karşı etki sağlar. Doğal içerikli aktif maddeler: Yeniden yapılandırıcı ve nemlendirici bitkisel kompleks, polisakkaritlerden zengin metabiotik ve PP vitamini, aloe vera ve gliserin.
 

Kullanım Şekli


Sabah Aksam göz çevresine uygulanıyınız
 

İçermez

Paraben içermez.


Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: Laboratoires Embryolisse / Esk
Kullanım Yeri: Göz Çevresi
Kullanım Zamanı: Sabah ve Akşam
Cinsiyet: Kadın

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI


Estetisyen Güzellik Uzmanı Mualla İri

Embryolisse Göz Çevresi Aydınlatıcı Güzel bakışlar sergileyen bu Özellikli Stic kullanıldığı an itibariyle Göz çevresinde oluşan koyu halkaların belirgin şekilde örterek iyileşmesini sağlar içeriğindeki güçlü aktifler sayesinde gün boyunca nemlendirerek ödemi azaltır. Yorgunluk ifadesini ortadan kaldırır. Daha genç ve sağlıklı görünmesini sağlar. Her hangi bir kalıntı bırakmaz pürüzsüz kadifemsi bir görünüm kazandırır. Güvenle kullanabilirsiniz. Her sabah temiz Göz çevresine uygulayarak dilerseniz makyaj ile tamamlayabilirsiniz.ÇOK SATANLAR