Eris Alkollü Dezenfektan El ve Cilt 10lu Havlu

Marka:
Ürün Kodu: Eris.002   /
Barkod: 8697767620064
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Bakterileri uzaklaştıran Antibakteriyel Havlu
 

Ürün Faydası  • Alkollu cilt dezenfektani.

  • Geniş bir mikrobiyolojik etkiye sahiptir. Mantar,bakteri  ve virüslere etki eder.

  • Vejetatif bakterilere karşı 30 saniyede %100 etki sağlar. (S.aureus, Paeruginosa vbg)

  • Virüslere karşı etkendir. (Hepatit B., Hepatit C., HIV, Rota virüsleri)

  • Film tabakası oluşturma özelliği ile uzun süre etkisini sürdürür.

  • Aldehit , Fenol gibi kanser yapıcı maddeler içermez.

  • Diğer alkol bazlı dezenfektanlar gibi ciltte kurutma kesinlikle yapmaz, cildinizi nemlendirir.

  • Metallerde Korozyon yapmaz.

  • Temizleme özelliği çok güçlüdür.

  • Kullanımı pratiktir. Islak mendil ve Solüsyon olarak üretildiğinden kolayca kullanılır.
Kullanım Şekli


Eris Antiseptik havlu icin uygulama , 30 saniye ile 45 saniye kadar ellerinizi yada mikroplu oldugunu dusundugunuz yuzeyi eris  havlu ile silin.
 

Uyarılar


Herhangi bir operasyon yada dogum amaciyla hastaneye yatacaksaniz odanizdaki elektrik acma kapama butonlarini,metal ve ahsap yuzeyleri,kapi kollari gibi sik kullanilan noktalari alkol bazli eris urunleriyle dezenfekte edin,odaniza gelen ziyaretcilerinize cekinmeden ellerini dezenfekte etmelerini isteyin.Hastayla temastan once ve sonra ellerinizi mutlaka dezenfekte edin.

Manikur yada pedikur oncesi ve sonrasi mutlaka alkol bazli eris urunlerini kullanin.Hepatit b ve Hepatit C gibi virusler ortak kullanilan aletlerden gecmektedir.
İçermez

Aldehit , Fenol gibi kanser yapıcı maddeler içermez.Üretici / İthalatçı: Yese İlaç Kozmetik Kimya Sanay

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR