Eris Antibakteriyel Antiviral 250 ml Klima Dezenfektanı

Marka:
Ürün Kodu: Eris.004   /
Barkod: 8697767620170
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Evde, iş yerinde ve araçlarda kullandığımız klimalarda bulunan lejyonellosis bakterisinin yayılmasını önlemeye yardımcı olur.
 

Ürün Faydası  • Alkol bazlı Klima dezenfektanıdır.

  • Klimaların TEMİZLİK ve DEZENFEKSİYONU için özelliklede Lejyonella bakterisine karşı korunmak amacıyla üretilmiştir.

  • Prematüre doğan bebekler, ameliyat geçirmiş hastalar gibi bağışıklık sistemi zayıf olan kişilerin hastane ve evdeki yaşam ortamlarının dezenfeksiyonunda kullanılır.

  • Kısa sürede etkili dezenfeksiyon sağlar.

  • Evde, iş yerinde ve araçlarda kullandığımız klimalarda bulunan lejyonellosis bakterisinin yayılmasını önlemeye yardımcı olur.
Kullanım Şekli


 Haftada iki kez ERİS çözeltisini klimanız kapalı durumda iken difuzörlerinin içine sıkın ve klimanızı çalıştırın.
 

 


Üretici / İthalatçı: Yese İlaç Kozmetik Kimya Sanay
Kullanım Zamanı: Haftada iki kez ERİS çözeltisi

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR