Eris Antibakteriyel Cilt Temizlik Dezenfektanı 25li Mendil

Marka:
Ürün Kodu: Eris.003   /
Barkod: 8697767620040
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


 Virüslere karşı etkendir
 

Ürün Faydası  • Alkolsüz cilt dezenfektanı.

  • Ciltteki gram pozitif ve gram negatif bakterileri dezenfekte eder.

  • Bakterisid etkilidir mikropları öldürür, uygulandıktan sonra dışarıdan alınan mikroplara karşı koruma sağlar.

  • Bakterilere karşı kısa sürede ( 30 saniyede) maksimum etki sağlar.(%100)

  • Hastane enfeksiyonuna yol açan bakterilere etkendir.

  • Kurutma yapmaz; içerdiği nemlendiriciler sayesinde cildinizi nemlendirir, yumuşatır.

  • Vitaminlerle zenginleştirilmiş formülüyle bebek ve cilt temizliğinde idealdir.

  • 0 yaş bebekler dahil tüm çocuklarda, insanların bakterilerden korunmak amacıyla geliştirilmiş özel formüllü temizlik havlusu.

  • Günlük yaşamdaki tüm temizlikte, tuvalet öncesi, sonrası, anaokulu, okul, otel; kışla, hastane, restaurantta, seyahatte, toplu yaşamın her yerinde her zaman mikrop ve bakteri bulunan ortamlarda güvenle kullanabileceğiniz temizlik havlusudur.
Kullanım Şekli


Eris Antibakteriyel havlu için uygulama, 30 saniye ile 45 saniye kadar ellerinizi ya da mikroplu olduğunu düşündüğünüz yüzeyi Eris havlu ile silin.
 

İçermez

Aldehit , Fenol gibi kanser yapıcı maddeler içermez.


Üretici / İthalatçı: Yese İlaç Kozmetik Kimya Sanay

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR