Eubos Sıvı Cilt Temizleyici 200 ml

Marka:
Ürün Kodu: Eubos.001   /
Barkod: 4021354031515
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Normalden yağlıya kadar olan ciltlerde kullanılan sıvı formatında hazırlanmış dermo-kozmetik cilt temizleme ve duş bakım ürünüdür. Sabun ve alkali içermez, pH’ı nötr’dür, dermatolojik olarak test edilmiştir. Hoş,hafif kokulu parfüm içerir.
Temizlik ve duş bakım ürünü olarak yüz, vücut ve makyaj temizliğinde kullanılır. Cildin doğal koruyucu tabakasına hiçbir zarar vermeden, yumuşak ve derinlemesine temizlik sağlar. Allantoin ve cildin doğal kendini nemlendirme ,yeniden yağlanma sürecine katkıda bulunan özel içeriği ile cildi yumuşatır, yeniden doğal ve dengeli yağlandırarak lipit sağlar, cilt kuruluğunu giderir, pullanmayı önler. Yeniden doğal dengeleyici yağlandırıcı içeriği sayesinde hassas, hasta, sağlıksız ve strese maruz kalmış ciltler için de en uygun cilt temizlik ürünü olma niteliğini taşır. Cilt üzerinde bakteri ve mantar oluşumunu engeller. Gözeneklere iner ve koruyucu temizlik sağlar . Yumuşak köpüğü ile sert ve soğuk suda bile deriyi doğal dengelerini koruyarak derinden sağlıklı temizler.
Yağlanmaya yatkın derilerde, siyah noktalarda, sabun alerjilerinde, sabunun yasaklandığı egzemalarda, mantar hastalıklarında, kötü vücut kokusu gibi birçok cilt rahatsızlığında tedaviye yardımcı olur.
EUBOS SIVI, tedaviye yardımcı özelliğinin yanı sıra, günlük cilt temizliğine de uygundur.
Menşei: Almanya
Üretici / İthalatçı: Vitalmed Kozmetik İlaç Medikal

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR