Eyüp Sabri Tuncer Lavanta Kolonyası Pet Şişe 400 ml

Ürün Kodu: EyüpSabriTuncer.011   /
Barkod: 8691685006337
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Ürün Faydaları:
Lavanta bahçelerinden esinlenen bu kreasyon, lavantanın çiçeksi notlar ve elegan misklerle harmanlanmasıyla yaratılmıştır.
Lavanta Kolonyası 400 ml - Pet Şişe'nin modern ambalaj tasarımı, göz alıcı yeni şişesi ve kapağı ile içeriğindeki kaliteyi görsellikle de birleştiriyor.
Üst Not: Çiçeksi notlar
Orta Not: Doğal lavanta
Alt Not: Tatlı musklar
​68 derece alkol ihtiva etmektedir.

Kullanım Şekli:
Serin yerde saklayınız. Güneş ışığından koruyunuz.

Ürün Bileşimi:
Etil Alkol, Esans, Su. Yoğunluk: 20'C/0.844. Yapay boya kullanılmamıştır.
Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Eyüp Sabri Tuncer Kozmetik San

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI