Heliocare Color Oil Free Spf 50 Compact Brown Esmer Renkli Güneş Koruyucu

Marka:
Ürün Kodu : Heliocare.007   /
Barkod: 8470002029224
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Gelişmiş teknoloji filtre kombinasyonu ve aktif antioksidanları ile Fernblock sayesinde, güneş ışınlarının hasarından önler ve onarır.
 

Ürün Faydası


HeliocareColor Kompakt Yağsız SPF 50, yağlı ve akneye yatkın ciltler içindir. Cilt hasarını önler ve kusurları aynı anda korur. Eşit bir cilt tonuyla makyaj efektine katkıda bulunur.
 

Kullanım Şekli


Bir sünger yardımıyla eşit olarak uygulayın. Gün boyunca tekrar uygulayın.
 

 

 


Menşei: İspanya
Üretici / İthalatçı: Teka Estetik
Kullanım Zamanı: Sabah ce gün içinde tekrar
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR