Jane İredale Beyond Matte Likit Fondöten M10 Turuncu/Sarı/Kahverengi Alt Tonlu Orta Koyu

Ürün Kodu : Janeİredale.164   /
Barkod: 670959500366
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Yağlandırmadan pürüssüz kapatıcılık
 

Ürün Faydası


Beyond Matte™, 3-ın-1 ( Primer, Concelear, Foundation ) yapısıyla tüm cilt tipleri için uygundur.Yarı-mat olan Beyond Matte™ kırışıklıkları gizler ve cildi pürüzsüzleştirir. %100 renk uyumludur.
 

Kullanım Şekli


Pompaya bir basımlık ürünü yanak, burun, çene ve alına noktalar halinde uygulayın. Blending Fırçası, Fondöten Fırçası, Sünger veya parmak yardımı ile cilde yedirerek sürünüz. Tam kapatıcılık için bu uygulamayı birkaç defa tekrarlayınız. Astara gerek yoktur.
 

 


Menşei: ABD
Üretici / İthalatçı: Jane Iredale / Nbe Pharma İlaç
Kullanım Yeri: Yüz-Boyun-Dekolte
Kullanım Zamanı: Gerektiğinde

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR