Jane İredale Botanical Brush Fırça Temizleyicisi 118ml

Ürün Kodu : Janeİredale.007   /
Barkod: 670959320278
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Fırçalarınızın üzerindeki kir, makyaj ve yağ birikimini çözmeye yardımcı bakım spreyi.
 

Ürün Faydası


Greyfurt yağı ve deniz yosunu özleri ile zenginleştirilen bu çabuk kuruyan temizleyici, yağ ve kirlerin birikmesini anında çözer. Detaylar: Güzellik ve bakımın parçası olan makyaj uygulamalarında aksesuarlar da önemli bir yer tutar, makyaj malzemeleri kadar aksesuarlar da kaliteli ve doğal olmalı bu sayede cildinizle dost ve etkili uygulamalar sağlayabilirsiniz. Kir, makyaj ve yağ birikimini çözer. Doğal ve sentetik fırçaları yıkamak için zamanınız olmadığında temizlemek ve kurumalarını beklememek için idealdir. *Cadı Fındığı Ekstrası *Greyfurt yağı ve yosun
 

Kullanım Şekli


3 kez bir havlu veya havlu peçeteye püskürtün ve makyaj fırça kıllarını temizlemek, sterilize etmek için ileri geri hareket ettirin.
 

İçermez

Paraben İçermez


Menşei: ABD
Üretici / İthalatçı: Jane Iredale / Nbe Pharma İlaç
Kullanım Zamanı: Sabah yada Sabah ve Akşam

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI