Jane İredale Liquid Eyeliner Likit Eyeliner Black 6ml

Ürün Kodu : Janeİredale.069   /
Barkod: 670959200075
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Göz şeklinizi belirginleştirmeye yardımcı eyeliner.
 

Ürün Faydası


Özel tasarlanmış fırçası sayesinde istediğiniz mükemmel gözleri yaratmakta hiç zorluk çekmeyeceksiniz! Uygulaması kolay, hassasiyet yapmaz Yoğun derecede demir oksit pigmentleri ile tasarlanmış. Zarar verici kimyasal madde içermez Esansiyel yağlar cildi besler kurumasını önler Özel uzun saplı fırçası sayesinde kolayca uygulanabilir. İçeriğindeki Xanthan Gum: Kıvam artırıcı ve kalıcılığı sağlar. Biberiye: İnflamasyonları yatıştırır. Turp Ekstresi: Ürünü korur.
 

Kullanım Şekli


Kullanmadan önce şişeyi sallayın. Kirpik çizgisine eşit olarak uygulayın. Gözünüz açıkken göz kapağınızın başına, ortasına ve sonuna kısa bir çizgi çizin ve sonra bu çizgileri birleştirin. Gözleri daha çok öne çıkarmak için kirpik diplerine de sürün.
 

İçermez

Paraben İçermez


Menşei: ABD
Üretici / İthalatçı: Jane Iredale / Nbe Pharma İlaç
Kullanım Yeri: Göz Çevresi
Kullanım Zamanı: Sabah yada Sabah ve Akşam

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI