Jane İredale Pencil Eyeliner Mineral Göz Kalemi Basic White 1,1gr

Ürün Kodu : Janeİredale.095   /
Barkod: 670959220301
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Göze ve kirpiklere renk eklemek için yumuşak yapısı ile hassas ciltlerinde rahatlıkla kullanabildiği göz kalemi.
 

Ürün Faydası


Yumuşak yapısı ile hassas ciltlerinde rahatlıkla kullanabildiği kalemlerimiz ile doğal pigmentler sayesinde uzun süre kalıcılık. Kremsi yapısı ile kolaylıkla göze istenilen çizgi uygulanır. Besleyici yağlar, bal mumu ve koruyucu pigmentler ile tasarlanmıştır. Kalemlerimizde FD&C boya kullanmadığımızdan yüzün her bölgesinde de kullanılabilir. Shea Yağı: Nemlendirir. Makademia Yağı: Yumuşak uygulama imkânı sağlar, gözleri acıtmaz ve besler. E Vitamini: Cildi korur, nemlendirir
 

Kullanım Şekli


Göze ve kirpiklere renk eklemek için kirpik çizgisi boyunca uygulayın. En iyi Eye Liner/Brow Fırçası ile uygulanır. Daha sonra da diğer ucu ile yayılır. Kendi kalem tıraşı ile kullanın, diğer kalem tıraşları ağız boyları farklı olduğundan kırılmasına neden olabilir.
 

İçermez

Paraben İçermez


Menşei: ABD
Üretici / İthalatçı: Jane Iredale / Nbe Pharma İlaç
Kullanım Yeri: Göz Çevresi
Kullanım Zamanı: Sabah yada Sabah ve Akşam

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI